• با شهر نیویورک در آستانه بازگشایی, شهردار, بیل د Blasio اعلام کرده است که هر کسی در این شهر می توانید رایگان coronavirus تست به هر دلیلی.
  • نیویورک شد و ضربه سخت تر از هر دولتی که رمان coronavirus رسیده ما با بیش از 380,000 موارد گزارش شده و بیش از 30 ، 000 مرگ و میر.
  • روز چهارشنبه در نیویورک ثبت 925 موارد جدید بود که 7th میان تمام 50 ایالت.

زمانی که رمان coronavirus عفونت نرخ شروع به سنبله در سراسر آمریکا بدون دولت بود ضربه سخت تر از نیویورک است. تا به امروز از 109,000 مرگ و میر ناشی از این ویروس در ایالات متحده نزدیک به یک سوم از آنها در نیویورک بوده است. آن را اجتناب ناپذیر به نظر می رسید که نیویورک را که طولانی ترین مسیر بهبودی اما در تعجب آور به نوبه خود از وقایع در ژوئن 3, سوم پرجمعیت ترین ایالت آمریکا ثبت هفتم ترین موارد جدید در کشور است.

وجود دارد مقدار زیادی از معتبر انتقادات را در مورد راه که نیویورک سیاستمداران به این بحران بهداشتی آنجا که منجر به درد و رنج غیر ضروری و مرگ اما یک منطقه که در آن دولت بوده و جلوتر از منحنی از اولین مراحل تست شده است. نیویورک ramped تا آن تست ظرفیت سریع تر از هر کشور دیگر و آزمایش قرار گرفته است و بیش از 2.2 میلیون نفر است. و به عنوان این هفته همه ساکنان نیویورک می توانید تست شده به صورت رایگان.

“گسترده تست دارای کلیدی برای بازگشایی شهرستان ما با خیال راحت گفت: نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio در طول زنده کنفرانس مطبوعاتی در روز سه شنبه. “پس از چند ماه مبارزه ما در نهایت قادر به می گویند که هر نیویورکر که نیاز به یک آزمون دریافت خواهد شد. در حال حاضر با تست و ردیابی در حال حاضر و در حال اجرا ما قادر خواهد بود برای مراقبت از کسانی که تست مثبت و آنها را به حمایت آنها نیاز به محافظت از خود و عزیزان خود است.”

منظور از مناطق نیویورک به بازگشایی وجود دارد یک سری از معیار های آنها باید آمار از جمله 14 روز کاهش بستری شدن در بیمارستان حداقل 30% در دسترس بودن تخت بیمارستان و حداقل 30 تماس ردیاب در هر 100 ، 000 نفر. توسط جمعه, ژوئن 8th, New York شهرستان است که انتظار می رود به همه کسانی که معیار.

ردیابی افراد آلوده و تماس های خود را حیاتی خواهد بود برای جلوگیری از دیگر شیوع در نیویورک, اما, تماس, ردیابی بی معنی است اگر به اندازه کافی وجود ندارد مردم در حال آزمایش است که چرا بیش از 150 تست سایت های ایجاد شده در این شهرستان است. اگر شما می خواهید برای آزمایش به سر nyc.gov/CovidTest و یا تماس با 311 برای پیدا کردن یک سایت در نزدیکی شما. هر کسی می توانید تست اینکه آیا شما فکر می کنم شما در معرض شما ضروری کارگر و یا شما فقط کنجکاو برای پیدا کردن اگر شما در حال آلوده. شما نمی نیاز به بیمه برای دریافت تست شده و هر تشخیصی تست رایگان است.

ارائه وجود دارد عمده موانع و یا شیوع بیماری بین در حال حاضر و دوشنبه در شهر نیویورک خواهد بود قادر به شروع روند بازگشایی اقتصاد در روز دوشنبه است که به نظر می رسید غیر ممکن است دو ماه پیش زمانی که هزاران نفر از مردم شدند و جریان به سیستم بیمارستان در هر روز است.


Coronavirus درایو-از طریق آزمایش. منبع تصویر: راس D فرانکلین/AP/شاتر

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de