نه یکی نه دو تا بلکه سه گوشی های نوکیا می تواند برای اولین بار در نمایشگاه IFA سال 2020

HMD جهانی در حال کار بر روی چند گوشی های هوشمند در لحظه و یک گزارش جدید توسط Nokiamob نشان می دهد سه نفر از آنها می تواند یک مقام رسمی در ظاهر مجازی IFA سال 2020 رویداد در اوایل ماه سپتامبر.

نوکیا 2.4

نشستن در پایین-انتهای صف می تواند یک مدل جدید است که به عنوان مراجعه کننده “نوکیا انواع پستانداران گوشتخوار دله’ در داخل HMD جهانی. زمانی که از آن بازدید قفسه های بعد از این سال هر چند ممکن است آن را به عنوان شناخته شده در سطح ورودی نوکیا 2.4.

این دستگاه با توجه به اطلاعات ارائه شده از امروز خواهد شد از ویژگی های یک 6.5-inch بریده نمایش همراه با 5 مگاپیکسل دوربین عکاسی از خود. کسانی که ویژگی های خود می تواند تا حمایت MediaTek Helio P22 چیپ ست که قبلا مورد استفاده در داخل Redmi Note 9.

همچنین انتظار می رود که 2GB رم و 32GB حافظه داخلی به عنوان استاندارد و زیادی از 4500 میلی آمپر باتری. در صورتی که ذخیره سازی پیکربندی کافی نیست هر چند یک نوع با 3GB رم و 64 GB از ذخیره سازی است گفت: در این نسخهها کار میکند.

گرد کردن گوشی باید یک دو دوربین نصب بر روی پشت متشکل از 13 مگاپیکسلی اصلی اهمیت و 2 مگاپیکسلی سنسور عمق. که می تواند مشاهده در تصویر همراه.

نوکیا 6.3 و نوکیا 7.3

سابق است که انتظار می رود به عنوان سمبل یا Snapdragon 675 یا Snapdragon 730 و چهار-دوربین سیستم.

دومی از سوی دیگر گزارش شده است که آزمایش شده و بدون 5G شبکه پشتیبانی می کند. یکی دیگر از چهار سیستم دوربین شایع است به عنوان حضور یک Qualcomm Snapdragon 700-سری پردازنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im