نوکیا 9.3 PureView نوکیا 7.3 5G و نوکیا 6.3 در مسیر برای Q4 سال 2020 راه اندازی

نوکیا 9.3 PureView مفهوم ارائه

HMD جهانی است که در سه کار مهم گوشی های هوشمند که همه انتظار برای اولین بعد از این سال اما با توجه به اطلاعات جدید و رسمی خود را معرفی ممکن است با تاخیر از Q3 سال 2020 به Q4 سال 2020 است.

سرزنش COVID-19 pandemic برای تاخیر

منابع به زبان NokiaPowerUser نشان داد که اگر چه روند توسعه است که هنوز هم عمدتا در مسیر HMD جهانی است که به دنبال به تاخیر انداختن آن در گوشی های هوشمند آینده راه اندازی چندین ماه. یک تصمیم نهایی است که هنوز ساخته شود اما این بستگی به COVID-19 بیماری همه گیر.این دستگاه در سوال شامل گل سرسبد نوکیا 9.3 PureView است که در حال حاضر به تاخیر افتاده است و چندین بار باید جفت پنتا-سیستم دوربین با یک صفحه نمایش 120Hz نمایش و Qualcomm Snapdragon 865.

همچنین بخشی از این گزارش اواسط محدوده نوکیا 7.3 است که آزمایش شده و بدون 5G شبکه پشتیبانی و ممکن است در یک چهار دوربین نصب در پشت در کنار Snapdragon 700-سری چیپ ست.

نهایی انتظار می رود دستگاه به ظاهر در سه ماهه پایانی است بودجه نوکیا 6.3. اطلاعات اخیر نشان می دهد آن خواهید بود طراحی شده توسط هر پیکسل 675 یا Snapdragon 730 همراه با یکی دیگر از چهار سیستم دوربین.

این سه گوشی های نوکیا را نشسته در کنار بسیار پیش بینی نوکیا 8.3 5G در راه اندازی و جایگزین نسل فعلی نوکیا 9 PureView نوکیا 7.2 و نوکیا 6.2 بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>