نوکیا 6.3 گزارش در توسعه با Snapdragon 670/675, چهار دوربین

نوکیا گوشی های هوشمند فروش نیست به خصوص به خوبی در حال حاضر اما HMD جهانی هنوز هم می بیند بسیاری از ارزش در بخش بودجه. همین دلیل است که این شرکت در حال حاضر در حال توسعه جدید نوکیا سری 6 مدل برای انتشار بعد از این سال.

بهتر chipset بیشتر دوربین های دیجیتال

گوشی های هوشمند در, سوال است که به جای نوکیا 6.2 خواهد شد و به این ترتیب به احتمال زیاد به بازار عرضه شده به عنوان نوکیا 6.3. اطلاعات به دست آمده توسط NokiaPowerUser از منابع قابل اعتماد نشان می دهد آن را به طراحی شده توسط هر پیکسل 670 یا Snapdragon 675.

برای مرجع Snapdragon 670 استفاده شد داخل گوگل صفحه 3a در سال گذشته و Snapdragon 675 تصویب شد توسط موتورولا Moto Z4. خریداران می توانند از این رو انتظار یک عملکرد مناسب و معقول افزایش بیش از Snapdragon 636-صفحه نوکیا 6.2.
به افتراق بهتر از گوشی های هوشمند از رقابت HMD جهانی است گفت: باید برنامه ریزی زایس-مارک, چهار دوربین نصب در عقب گوشی های هوشمند. متاسفانه جزئیات دقیق هستند و در عین حال به اشتراک گذاشته شود.

که تمام خواهد شد همراه با یک به روز رسانی selfie camera بالقوه 16-اهمیت مگاپیکسل و یک صفحه نمایش بهبود یافته و کامل با باریک ناهنجاری و درجه یک.

متاسفانه هیچ کلمه فقط رتبهدهی نشده است در قیمت گذاری و یا تاریخ انتشار اما نوکیا 6.3 حال حاضر انتظار می رود به آن اولین حضور بین المللی در اواخر ماه اوت یا سپتامبر در یک رویداد مستقل در کنار نوکیا 7.3 و گل سرسبد نوکیا 9.3 PureView.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im