هیچ کس نمی داند چه اتفاقی برای این ستاره بزرگ در کهکشان نزدیک

  • یک ستاره بزرگ مشاهده شده توسط ستاره شناسان به نظر می رسد از بین رفته اند, درست قبل از اینکه چشم خود را.
  • ستاره واقع در نزدیکی یک کهکشان کوتوله است که در هیچ جا یافت می شود فقط 8 سال پس از آن بود که آخرین خال خال.
  • این ستاره ممکن است تبدیل به یک سیاه چاله بدون تولید یک ابرنواختر که تنها بود بار دوم چنین چیزی مشاهده شده است.

درست مثل هر چیز دیگری در این جهان ستاره ها می آیند و بروید. البته بر خلاف زندگی به عنوان ما آن را می دانم, در, زمین, ستاره تمایل منجر به طولانی زندگی میلیونها یا حتی میلیاردها سال. زمانی که آنهایی که مرگ آنها را پس به صحبت می کنند تا زمانی که ستاره شناسان تصمیم به بررسی آنچه که آنها بر این باور بود که یک ستاره بزرگ در Kinman کوتوله کهکشان نزدیک به یک دهه پس از آن بود که آخرین مورد مطالعه آنها شوکه شده بودند به کشف کنند که آن را رفته بود.

در یک مقاله جدید منتشر شده در Monthly Notices از انجمن نجوم سلطنتی محققان توصیف آنچه که آنها را دیدم و زمانی که آنها سعی در پیدا کردن ستاره — آن را بدون هیچ ردی ناپدید شد و پیشنهاد برخی بسیار جذاب امکانات برای آنچه ممکن است اتفاق افتاده به آن است.

این Kinman کهکشان کوتوله است که به اندازه کافی دور است که آن را دشوار برای دیدن دقیقا همان چیزی است که وجود دارد. است که باعث می شود همه چیز دشوار است برای شروع با و تصاویری از کوتوله کهکشان از هابل نشان می دهد که چگونه آن را دشوار است به انتخاب کردن فردی ستاره. هنوز یک شی خاص به نظر می رسد به ایستادگی کردن. آن را اعتقاد بر این بود که به یک ستاره عظیم در مرحله ی دوم از عمر آن گذشته مشاهده شده در سال 2011.

زمانی که محققان در سال 2019 تصمیم به بررسی کنید در کوچک کهکشان آنها متوجه چیزی گم شده بود. این ستاره عظیم است که قبلا شده بود مستند بود فقط ساده رفته است. ستاره شده بود به خصوص روشن, که به دانشمندان ایده به آنچه ممکن است اتفاق افتاده است.

در حال حاضر دو توضیح وجود دارد این حس را هر چند یکی خیلی جالب تر از دیگر. آنچه به نظر می رسد محتمل ترین سناریو این است که ستاره شد تحت یک انفجار در زمانی که آن را قبلا مشاهده شده است. اگر این نوع ستاره است که محققان فکر می کنند آن است (یا بود) این امکان وجود دارد که آن را تحت سریع کاهش آن را به عنوان برگ ریزان جرم اما رشد روشن تر در ستاره شناسان’ تلسکوپ.

پس از آن که انفجار این ستاره ممکن است کاهش نیافته به طوری که آن را سخت برای دیدن. همراه با احتمال این که گرد و غبار نیز مخدوش کردن دیدگاه ما از ستاره در این زمان و شما به راحتی می توانید ببینید که چرا ما نمی ممکن است قادر به آن نقطه دیگر هیچ.

دوم و دور وایلدر نظریه این است که این ستاره تبدیل به یک سیاه چاله بدون تبدیل شدن به یک ابرنواختر. زمانی که ستاره بزرگ مرگ آنها منفجر و سپس سقوط خود را. این می تواند در نتیجه یک سیاه چاله و بدیهی است که ما قادر نخواهد بود به آن را ببینید در صورتی که مورد. اما هیچ مدرکی وجود ندارد که که ستاره رفت ابرنواختر و اگر آن را دگرگون و به یک سیاه چاله و قلم است که آن گام خواهد بود آنچه دانشمندان به نام یک شکست خورده ابرنواختر. این فوق العاده نادر است و تنها مشاهده شده است یک بار در گذشته است.

“این خواهد بود مطابق با برخی از زمان شبیه سازی های کامپیوتری است که پیش بینی است که برخی از ستاره ها را تولید نمی کند روشن ابرنواختر زمانی که آنها می میرند” دانشجوی دکتری اندرو آلن یکی از نویسندگان این مطالعه گفت: Gizmodo. “این اتفاق می افتد زمانی که یک سیاه چاله تشکیل شده است و از آن است که در حال چرخش بسیار سریع است. اما سقوط به یک سیاه چاله بدون تولید یک ابرنواختر تنها مشاهده شده است یک بار در گذشته در کهکشان NGC 6946 که در آن کوچکتر ستاره عظیم به نظر می رسید به ناپدید می شوند بدون روشن ابرنواختر انفجار است.”

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de