هیچ کس صحبت کردن در مورد یک مانع است که ممکن است طولانی بیماری همه گیر کوروناویروس

  • در این نقطه, آن را سخت به این باور است که ما شده ایم در برخورد با کروناویروس همه گیر برای تقریبا نیمی از یک سال در حال حاضر در ایالات متحده — و چیزی که هر کس در حال تماشای و امید برای آینده این است که آیا یا نه موفق coronavirus واکسن می رسد قبل از پایان سال است.
  • حتی اگر آن را ندارد, هر چند کاخ سفید مشاور دکتر Anthony Fauci روز دوشنبه هشدار داد که نمی خواهد خود سیگنال پایان coronavirus بیماری همه گیر.
  • راست بر روی نشانه شرکت مایکروسافت-بیل گیتس بنیانگذار شرکت نیز روز دوشنبه گفت که او حتی نمی فکر می کنم یک coronavirus واکسن وارد خواهد شد قبل از پایان این سال است.

در حالی که در حال حاضر بسیاری از مردم شده اند recalibrating انتظارات خود را در اطراف چه مدت این بیماری همه گیر کوروناویروس گذشته — با یک متخصص سلامت پیش بینی آن می تواند معطل برای 12 ماه دیگر مبتنی بر این فرض است که یک بار واکسن می رسد که در آن نقطه همه گیر خواهد شد نزدیک به پایان است. این یک نقطه عطف ما قطعا نزدیک شدن به, با, دانشمندان همچنین یادگیری بیشتر و بیشتر در مورد داروهای که هستند و نیستند موثر در برابر ویروس.

در امتداد آن خطوط ما رو دو دوز تا حدودی غم انگیز prognostications روز دوشنبه (بسته به اینکه چگونه شما به آنها نگاه کنید). اولین برآورد که موفق واکسن احتمالا نمی خواهد وارد این سال و پس از آن حتی زمانی که آن را ندارد که هنوز هم نمی خواهد به اندازه کافی به خودی خود برای ما خارج از این بیماری همه گیر.

بیایید شروع با سفید, خانه مشاور بهداشت Dr. Anthony Fauci, که همچنین با این نسخهها کار به عنوان مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی. هر زمان که یک واکسن می کند و در نهایت تحقق موفقیت آن است که هنوز هم وابسته به حداقل دو عامل فراتر از آن صرف ورود — چقدر موثر است و اینکه آیا مردم به اندازه کافی در واقع چیزی.

“بهترین ما تا کنون انجام داده است که سرخک است که 97 تا 98% موثر” گفت: Fauci, در سی ان ان. “این فوق العاده خواهد بود اگر ما وجود دارد. من فکر نمی کنم ما خواهد شد. من می خواهم برای حل و فصل (یک) 70 و 75% واکسن موثر.”

اما یک اثر آستانه نیز نیاز به چیز دیگری. به اندازه کافی مردم را به چشم پوشی از ضد vaxxers در میان ما و در واقع واکسن برای آن به کار و در نهایت به ما ارائه با به اصطلاح “گله ایمنی” در برابر coronavirus که در حال حاضر به کشته شدن بیش از نیم میلیون نفر در سراسر جهان است. که با توجه به آخرین شماره از دانشگاه جانز هاپکینز. این است که چرا Fauci همچنین ابراز تاسف کرد که “کلی است و ضد علم و ضد قدرت و ضد واکسن احساس در میان برخی از مردم در این کشور نگران کننده درصد زیادی از مردم نسبتا صحبت کردن” است و مقامات بهداشتی باید “مقدار زیادی از کار را به انجام” به آموزش مردم در مورد واکسن مانند است که در آینده برای coronavirus.

صحبت از زمانی که آن را آمد شرکت مایکروسافت-بیل گیتس بنیانگذار شرکت ارائه قطعه دوم از بدبینی اخبار روز دوشنبه توضیح داد در طول یک TED2020 زندگی می کنند گفتگو با کریس اندرسون که او فکر نمی کند که هر یک از این سه واکسن نامزدها در حال حاضر آن را از طریق خود را در سه فاز آزمایشی (که اقدامات اثربخشی و ایمنی) قبل از پایان این سال است.

گیتس که خود را صرف پست-مایکروسافت در سال پیشرو خصوصی خود بنیاد کار متمرکز بر آن مانند جهانی بهداشت که واکسن از سه شرکت است که به نظر می رسد در مسیر رسیدن soonest — شرکت های در حال مدرن, AstraZeneca و جانسون و جانسون.

“آن سه خواهد بود دردار با ایمنی و اثر بخشی محاکمه” گیتس گفت. “این است که ما قادر به ساخت آن — اگر چه نه به عنوان آنجا که ما می خواهیم — قبل از پایان سال است. آیا فاز و سه موفق خواهد شد و این که آیا آن کامل خواهد شد قبل از پایان سال, من نمی خواهد که خوش بینانه در مورد.”

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de