نینتندو فقط راه اندازی یک سوئیچ رایگان بازی است که مناسب برای قرنطینه

  • نینتندو منتشر تناسب اندام رایگان بازی برای سوئیچ به نام طناب پرش چالش.
  • پرش طناب چالش نوبت شادی خود را باهم کنترل مجازی به پرش طناب دستگیره و وظایف شما را با طناب حداقل 100 بار در هر روز است.
  • نینتندو می گوید که پرش طناب چالش های ساخته شده توسط توسعه دهندگان کار از خانه.

خود quarantining برای حفظ خودمان و دیگران امن از رمان coronavirus ارائه شده تعداد بی شماری از چالش های است که بسیاری از ما آماده نیست به صورت. شخصا یکی من با تلاش بیشتر در تلاش است به ماندن در شکل. حلقه ماجراجویی مناسب برای نینتندو سوئیچ شده است یک ابزار مفید در حالی که در داخل گیر اما اگر شما تلاش برای خرید بازی بیش از سه ماه گذشته شما می دانید که آن را عملا غیر ممکن است برای پیدا کردن. خوشبختانه دیگری وجود دارد و تناسب اندام متمرکز شده بازی در حال حاضر در دسترس برای تعویض و بهترین از همه, آن را کاملا رایگان.

این هفته نینتندو بی سر و صدا به راه اندازی یک بازی به نام طناب پرش چالشاست که دقیقا آنچه در آن مانند تلفن های موبایل. شادی خود را باهم کنترل تبدیل به مجازی پرش طناب دستگیره و شما تقلید طناب در حالی که بر روی صفحه نمایش ضد کنه تا با هر بار متوالی هاپ است که شما را. روزانه چالش هدف این است که مجموعه در 100 به طور پیش فرض اما شما می توانید آن را افزایش می دهد در بازه 100 تا 900, فقط در مورد شما نیاز به بیشتر یک چالش جدی است.

اگر طناب توسط خودتان است bumming شما یک بازیکن دوم می توانید با پیوستن به جفت دیگر از شادی منفی و همچنین, بنابراین شما می توانید در رقابت با هم اتا قی خود را و یا دیگر قابل توجه خود را برای نمره بالا.

“این بازی ساده ایجاد شد توسط چند نینتندو توسعه دهندگان در حالی که کار از خانه در ژاپن به اضافه کردن سریع و سرگرم کننده حرکت فیزیکی به زندگی روزانه خود را” نینتندو توضیح داد: در یک توییت در روز سه شنبه.

بهترین چیز در مورد پرش طناب چالشدیگر از برچسب قیمت سادگی آن است. در عرض چند ثانیه از دانلود بازی من تظاهر به پرش طناب در اتاق خواب من کار کردن یک بیت از یک عرق از آنجا که چقدر شدید از شکل هستم. هنگامی که من به هدف 100 رازک من بازگشت به منوی اصلی است که در آن بازی نگه می دارد آهنگ از من روزانه تعداد. اگر شما از جان گذشته برای چیزی به شما حرکت این باید فوت و فن انجام دهد.

“برای کسانی که قادر به پرش و یا نگران اخلال در طبقه پایین همسایگان بازیکن می تواند خم شدن زانو های خود را و یا حرکت سلاح خود را به بازی بازی بدون ایجاد هر گونه سر و صدا” نینتندو یادداشت ها.

با ناز اسم حیوان دست اموز شخصیت یک اندازه از 78MB و $0 برچسب قیمت پرش طناب چالش سرگرم کننده و هوشمندانه حواس پرتی است که ممکن است فقط پا زدن در شلوار شما نیاز به شروع دوباره ورزش بعد از اینکه گیر در داخل برای ماه ها در پایان. حداقل آن را به شما هزینه نمی خواهد هر چیزی را به آن را دانلود و آن را امتحان کنید.

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>