نینتندو اعلام کرد عکس های جدید MOBA بازی برای آندروید, در iOS

به نظر می رسد نینتندو می خواهد یک قطعه بسیار بزرگ پای به نام MOBA (multiplayer online battle arena). این شرکت ژاپنی اعلام کرد که امروز آن را در subgenre در جهان عکس: گوگل متحد.

این بازی خواهد شد راه اندازی در آندروید, در iOS, و نینتندو سوئیچ در ماه های آینده و آن را توسعه یافته در همکاری با غول چینی Tencent Games. درست مانند هر دیگر MOBA (یعنی لیگ از افسانه شکست دادن قهرمانان از طوفان), عکس بازیکنان متحد روبرو خواهد شد هر یک از دیگر در مسابقات 5v5 و در عرصه.

ارتباط بین هم تیمی های بسیار مهم خواهد بود پس بازیکنان باید به گرفتن عکس وحشی در طول این مسابقات و همچنین به عنوان سطح بالا و تکامل خود گوگل. هدف این است که برای شکست دادن مخالفان خود را’ گوگل در حالی که تلاش برای کسب امتیاز بیشتر نسبت به تیم مقابل داده می شود در یک بازه زمانی.

با توجه به نینتندو گوگل متحد خواهد بود “free-to-start” و قابلیت کراس پلت فرم که بدان معنی است که بازیکنان از اندروید و iOS می تواند در صورت نینتندو سوئیچ بازیکنان و بالعکس.

متاسفانه گوگل متحد شده و ملاقات با بسیاری از انتقاد از طرفداران حق رای دادن. بازی را فاش تریلر برای فقط پنج ساعت و در حال حاضر دارای 120k thumbs down در یوتیوب و تنها 60k بررسی مثبت است. که گفت: نینتندو نمی پرده دقیقا در زمانی که این بازی منتشر خواهد شد اما ما به احتمال زیاد اطلاعات بیشتر در مورد که در هفته های آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>