• 2020 پیش نویس NFL آغاز می شود در روز پنج شنبه 23 آوریل در ساعت 5 بعد از ظهر PT / 8 PM ET.
 • برای اولین بار پیش نویس NFL خواهد بود به طور کامل مجازی با NFL کمیسر راجر Goodell تمام مربیان و مدیران و حتی بازیکنان را به ماندن در خانه.
 • The Cincinnati Bengals به طور گسترده ای انتظار می رود به QB جو با نقب زدن برای اولین بار انتخاب کنید.
 • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

شده است هفته پس ما شده است و قادر به پخش زنده ورزشی در ایالات متحده, اما برای کسانی از شما ولع مصرف, مطالب ورزشی, شما در نهایت باید چیزی برای تماشای این پنج شنبه شب. دور 1 از سال 2020 آغاز می شود در پیش نویس NFL 5 PM PT / 8 PM ET و با توجه به ادامه رمان coronavirus گیر این رویداد برگزار خواهد شد از راه دور به جای در لاس وگاس بود که اصلی سایت میزبان. NFL کمیسر راجر Goodell را اعلام میدارد از خانه خود در نیویورک در حالی که مربیگری کارکنان از تمام 32 تیم در لیگ برتر را نیز از خانه کار می کنند.

آیا 2020 پیش نویس NFL شروع کنم ؟

دور اول پیش نویس NFL آغاز و در ساعت 5 بعد از ظهر PT / 8 بعد از ظهر و در روز پنج شنبه, مارس 23rd, روز دوم (دور 2-3) شروع خواهد شد در 4 ساعت PT / 7 بعد از ظهر و در روز جمعه, آوریل 24 و سه روز (دور 4-7) آغاز می شود در 9 AM PT / 12 PM ET.

چگونه می توانم تماشای 2020 پیش نویس NFL?

اگر شما در حال تماشای تلویزیون ABC, ESPN NFL Network تمام خواهد شد که پیش نویس زندگی می کنند پوشش برای دور 1. شما همچنین می توانید جریان را از تلفن خود و یا قرص خود را با ABC, ESPN NFL برنامه و ABC و ESPN هر دو جریان پخش در سایت های مربوطه خود را به عنوان به خوبی. شما نیاز به یک ورود برای استفاده از این, اما اگر شما نمی پرداخت برای کابل شما می توانید سعی کنید زنجیر “ساعت خوش در سراسر امریکا” ارتقاء و سازمان دیده بان به صورت رایگان.

چه منظور از دور اول ؟

در اینجا این است که هر تیم چیدن در پیش نویس جلوگیری از هر گونه معاملات است که ممکن است در آینده ساعت:

 1. Cincinnati Bengals
 2. Washington Redskins
 3. Detroit Lions
 4. New York Giants
 5. Miami Dolphins
 6. لس آنجلس شارژر
 7. Carolina Panthers
 8. Arizona Cardinals
 9. Jacksonville Jaguars
 10. Cleveland Browns
 11. New York Jets
 12. لاس وگاس Raiders
 13. San Francisco 49ers
 14. Tampa Bay Buccaneers
 15. Denver Broncos
 16. Atlanta Falcons
 17. Dallas Cowboys
 18. Miami Dolphins
 19. لاس وگاس Raiders
 20. Jacksonville Jaguars
 21. Philadelphia Eagles
 22. Minnesota Vikings
 23. New England Patriots
 24. New Orleans Saints
 25. Minnesota Vikings
 26. Miami Dolphins
 27. Seattle Seahawks
 28. Baltimore Ravens
 29. Tennessee Titans
 30. Green Bay Packers
 31. San Francisco 49ers
 32. Kansas City Chiefs

من باید به تماشای 2020 پیش نویس NFL?

این سوال من پاسخ شما را با ده ها تن از مدیران عامل و پخش و بازیکنان و مربیان تلاش برای حرکت کاملا مجازی پیش نویس بالقوه برای هرج و مرج فوق العاده بالا. اگر شما یک فن NFL, شما لازم نیست به من بگویید شما را به تماشای این پیش نویس وجود دارد این است که درجه بالایی از احتمال است که این خواهد بود که بسیار آشفته و بسیار سرگرم کننده است. به علاوه وجود یک شانس واقعی برای درام از نظر تراکم به عنوان بسیاری از تیم ها نمی توانید زمان زیادی برای نشستن و صحبت با بازیکنان از آنها ممکن است تهیه پیش نویس.

منبع تصویر: چارلی Neibergall/AP/شاتر

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de