چه می آید پس از 2019 را کهکشان دیده بان فعال و کهکشان دیده بان فعال 2? باور کنید یا نه ما نمی تواند مطمئن باشد فقط رتبهدهی نشده است که سامسونگ ممکن است کار بر روی یک منطقی third-gen کهکشان دیده بان فعال یا دیر عاقبت به 2018 را غیر فعال کهکشان تماشا کنید.

با این حال این شرکت قصد دارد به برچسب آن بزرگ بعدی جایگزین برای صنعت پیشرو دیده بان اپل صف این است که تقریبا تضمین شده است برای دیدن نور روز مدتی در ماه های آینده. اگر تاریخ اخیر است که هر نشانه ای از اعلام رسمی می تواند ضرب و شتم مشترک توجه داشته باشید کهکشان 20/برابر 2 راه اندازی رویداد به پانچ چند روز. در همان زمان شما نباید رد کردن امکان دیدن سامسونگ جدیدترین اندروید و iOS سازگار با ساعت هوشمند پرده برداری کرد حتی زودتر.
چرا دیگری را به فن آوری های غول پیکر بود خیلی سریع به گواهی این unnamed دستگاه پوشیدنی هر دو در چین و به ما ؟ درست است این SM-R845 و SM-R855 در حال حاضر پاک شده است توسط کمیسیون ارتباطات فدرال و اگر خانواده خود را در رابطه با SM-R820 و SM-R830 انواع کهکشان دیده بان فعال 2 بود و نه آشکار به اندازه کافی اسناد و مدارک قانونی شامل یک طرح به طور خاص به شناسایی یکی از این دو مدل به عنوان یک “Samsung Galaxy Watch.”

قبل از پریدن به نتیجه گیری شما باید نگه دارید در ذهن است که احتمالا SM-R845 نام و نام خانوادگی بنابراین ما هنوز هم در سمت چپ حدس زدن این که آیا سامسونگ می خواهد با یک کهکشان دیده بان 2 یا تماشای فعال 3 moniker. در قطعا روشن دارد طرح می کند و نشان می دهد یک غیر معمول ثروت از اطلاعات در مورد این بزرگ نسل بعدی ساعت هوشمند مدل از جمله آن 45 میلی متر اندازه مورد فولاد ضد زنگ, ساخت, گوریل شیشه ای DX حفاظت از 5 دستگاه خودپرداز مقاومت در برابر آب رتبه MIL-STD-810G دوام و قابلیت GPS و ساخته شده است در پشتیبانی LTE.

به طور طبیعی انتظار داریم که دستگاه به آمده در Wi-Fi را فقط مدل ها علاوه بر LTE را فعال کنید طعم و همچنین به عنوان یک اندازه کوچکتر حمل فوق SM-R855 مدل شماره و تاریخ و زمان آخرین اما نه کم, برخی از مواد مختلف بیش از حد. در واقع SamMobile به تازگی نشان داد سامسونگ سوپر-تیتانیوم حق بیمه انواع در خط لوله در کنار سنتی استیل و آلومینیوم ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im