نسل بعدی iMac شایعه به 3D تشخیص چهره پشتیبانی شبیه به آی فون و آی پد

  • اپل تا سال 2020 iMac مدل می تواند شامل یک نام تجاری جدید از ویژگی های پشتیبانی برای 3D تشخیص چهره قابلیت های موجود بر روی آی فون و آی پد.
  • یک شایعه نشان می دهد که در صورت ID پشتیبانی اضافه خواهد شد به macOS که اجازه می دهد تا کاربران برای ورود به کامپیوتر, نرم افزار و خدمات با چهره ای اسکن.
  • دیگر نشت ادعا بعدی iMac طراحی را شبیه به iPad Pro با all-in-one desktop قرار است به ویژگی های یک صفحه نمایش با طراحی متقارن ناهنجاری و گوشه های گرد.

پس از به روز رسانی مک بوک Air و Pro خطوط اوایل سال جاری اپل انتظار می رود که به انتشار اولین بازوی مبتنی بر مک بوک به زودی به عنوان به خوبی به عنوان جدید iMac در مدل های. اولین بازوی لپ تاپ می تواند پرده برداری کرد هفته آینده در آنلاین-تنها رویداد WWDC با توجه به برخی از شایعات. جدید iMac را ظاهرا از ویژگی های یک نام تجاری جدید طراحی با الهام از iPad Pro و سحر و جادو صفحه کلید دستگاه هایی که راه اندازی شد در اوایل این سال است. جدید نشان می دهد نشت 2020 all-in-one desktop refresh می تواند اولین macOS دستگاه برای حمایت از چهره ID

اپل 3D سیستم تشخیص چهره است که برای اولین بار معرفی شد با آیفون X در سال 2017. چهره ID جایگزین ID لمسی و آی فون تا کنون است که به دنبال برجسته و درجه یک به جز 2020 آی فون SE. اپل آورده و سپس در صورت شناسایی به iPad Pro یک دستگاه بزرگتر است که اجازه اپل به کاربران ارائه ظریف تر, تشخیص چهره, طراحی راه حل است. اپل بسیار بزرگتر از آی فون و چهره ID قطعات می تواند قرار داده شده در داخل قاب نازک تر از بین بردن نیاز به یک شکاف. اضافه کردن پشتیبانی برای 3D تشخیص چهره برای مک به نظر می رسد مانند گام منطقی بعدی به عنوان ویژگی می تواند ارائه مستمر احراز هویت است که کار بر روی یک لپ تاپ یا دسکتاپ.

فکر می کنم از همه چیز شما را در یک لپ تاپ یا دسکتاپ و چگونه اغلب شما نیاز به تصدیق خود را به خدمات نرم افزار و هر چیز دیگری که می توان رمز عبور محافظت می شود یا اثر انگشت. که در آن صورت ID می تواند کمک در مک به عنوان آن را فراهم لحظه احراز هویت که حتی بهتر از Touch ID. این است زیرا شما در حال حاضر در حال نشستن در مقابل یک کامپیوتر و 3D سیستم تشخیص چهره به کار فورا. ویندوز 10 لپ تاپ در حال حاضر پشتیبانی از تشخیص چهره و برخی از فروشندگان باید آمد تا با تشخیص چهره امکانات برای افزایش امنیت و حفظ حریم خصوصی.

یک کاربر توییتر به کشف کد است که به نظر می رسد نشان می دهد که در صورت شناسایی در حال آمدن است به مک به زودی. با توجه به تصویر بالا FaceID.plist فایل بر روی مک نشان می دهد پشتیبانی برای iOS, tvOS و macOS.

که به هیچ وجه قطعی اثبات است که در صورت شناسایی در حال آمدن است به مک مهم نیست که چقدر حس ارتقاء خواهد ساخت. وجود دارد می تواند بسیاری از تعاریف برای پیدا کردن.

به طور جداگانه اما همان کاربر ارسال شده تصاویر را نشان می دهد که این ادعا طراحی 2020 iMac تازه کردن. ما به دنبال در یک صفحه طراحی است که به نظر می رسد شبیه به اپل, اپل, نرم افزار طراحی. صفحه نمایش flanked توسط متقارن ناهنجاری در همه طرف و ویژگی های همان گوشه های گرد مانند اپل. گودی خواهد بود به اندازه کافی بزرگ به خانه اجزای مختلف است که اپل 3D سیستم تشخیص چهره نیاز به کار.

در اینجا یک طرح کلی از آنچه iMac ممکن است مانند نگاه بر اساس یک تصویر موجود در iOS 14 کد:

این تصاویر را نمی توان تایید یا, اما یک منبع مختلف که ارائه دقیق نشت در مورد محصولات اپل در گذشته گفت: چند روز پیش که نسل بعدی iMac خواهد قرض به شدت از اپل, نرم افزار طراحی:

اضافه کردن چهره ID به مک نوع سیستم عامل قابل توجهی از ویژگی های است که اپل می تواند نشانی در طول macOS بخش از هفته آینده اصلی WWDC سال 2020 کلیدی. من می خواهم گفت, چهره ID فقط نمی خواهد به شما اجازه ورود به مک بدون تایپ کردن یک رمز عبور. آن را نیز در همه جا کار دیگری کلمه عبور استفاده می شود به عنوان طولانی به عنوان توسعه دهندگان پشتیبانی از ویژگی های آن را به عنوان اتفاق می افتد بر روی آی فون و آی پد.

این معلوم نیست که آیا بعد از نیکل و نیکل, مدل نرم افزار راه اندازی خواهد شد در هفته آینده یا بعد از این سال.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net