جدیدترین آیفون 12/نرم افزار 5G نشت اطلاعات به روز رسانی صفحه نمایش OLED با

این آیفون 12 و آیفون 12 Pro انتظار می رود به معرفی چند مهم ارتقاء بعد از این سال از جمله تغییرات عمده در نمایش بخش. با تشکر گزارش منتشر شده توسط صفحه نمایش زنجیره تامین مشاوران (DSCC) در اوایل امروز ما در حال حاضر می دانم که دقیقا چه اپل برنامه ریزی شده است.

آی فون اپل 12 Pro Max

آیفون 12 Pro Max در حال رفتن به قابلیت های عظیم 6.68 اینچ صفحه نمایش انعطاف پذیر OLED صفحه نمایش عرضه شده به طور انحصاری توسط سامسونگ صفحه نمایش. است که صفحه نمایش را پشتیبانی می کند 2778 x 1284p قطعنامه که ترجمه را به همان تراکم پیکسل به عنوان آی فون 11 Pro Max – 458 پیکسل در هر اینچ است. یک تفاوت مهم در مقایسه با زمانی که به صفحه قبلی-gen مدل حضور Y-OCTA فن آوری است که اجازه می دهد تا صفحه نمایش لمسی مدارات به طور مستقیم الگو روی پنل OLED بدون نیاز به یک لایه جداگانه و در نتیجه در یک صفحه نمایش نازک تر و کاهش هزینه های تولید.

به عنوان گزارش شده توسط Jon Prosser به تازگی صفحه نمایش جدید به بازار عرضه خواهد شد تحت ‘فوق العاده شبکیه چشم XDR برندسازی و اپل به نظر می رسد که این نام به طور جدی تر این سال است. این شرکت گفت: برنامه ریزی 10-بیت عمق رنگ پشتیبانی که بدان معنی است که آی فون را قادر به نمایش بیش از 1 میلیارد رنگ است.

این ویژگی چیزی است که تنها به نظر می رسد در وان پلاس 8 Pro و Oppo Find X2 Pro تا کنون این سال, معنی, آیفون, 12 Pro Max خواهد بود یکی از معدود گوشی های هوشمند در بازار از آن پشتیبانی می کند.

DSCC همچنین معتقد است که اپل به دنبال خواهد داشت خود را ‘XDR برندسازی دستورالعمل با دقت بیشتری در آن بعدی گوشی های هوشمند با افزایش حداکثر سطح روشنایی و اوج روشنایی. آیا هر گونه تغییرات دیگر در حال برنامه ریزی باقی مانده است دیده می شود.

اپل آی فون Pro 12

کوچکتر آیفون 12 نرم افزار باید قابلیت 6.1 اینچی OLED صفحه نمایش عرضه شده توسط سامسونگ. پشتیبانی از 10 بیت عمق رنگ و بالاتر حداکثر روشنایی مانند Pro Max مدل در حال حاضر انتظار می رود اگر چه وجود خواهد داشت برخی از تفاوت های کلیدی.

آن است که انتظار نمی رود به Y-OCTA فن آوری خواهد شد و به جای آن از ویژگی های یک لایه جداگانه برای لمس مدار خواهد شد که همراه با کمی رزولوشن های مختلف از سراسر 2532 x 1170p که باید حفظ 458ppi تراکم پیکسل.

مانند آی فون 12 Pro Max آیفون 12 Pro شایع است به ویژگی های 120 هرتز پشتیبانی می کند. DSCC هشدار می دهد که اپل قصد ندارد به اتخاذ LTPO تکنولوژی بر خلاف توجه داشته باشید کهکشان 20+ هر چند معنی آن می تواند محدود به غیر بومی قطعنامه و یا در معرض خطر بودن یک باتری تخلیه.

اپل آی فون حداکثر 12

جایگزین آی فون 11 خواهد بود که آیفون 12 حداکثر است که بنا به گزارش ها ویژگی های یک 6.1 اینچ صفحه نمایش OLED منابع از هر دو بانک مرکزی و صفحه نمایش ال جی. دومی که مسئولیت رسیدگی به بخش عمده ای از سفارشات در ابتدا قبل از بانک مرکزی شروع به افزایش سهم خود را.

مانند آی فون 12 نرم افزار آیفون 12 حداکثر به نظر می رسد مجموعه ای از ویژگی های یک add-on touch مدارات لایه به جای Y-OCTA tech. همان 2532 x 1170p وضوح و 458ppi تراکم پیکسل در حال شایعه شده که شاید مهم ترین تغییر دهید.

اگر چه به طور منظم مصرف کنندگان نمی مراقبت از اپل شده است که اغلب تمسخر برای comically کم 1792 x 828p رزولوشن و تراکم پیکسل 326ppi ارائه شده بر روی آی فون 11 و آیفون XR. با سوئیچ به OLED, اما, که عمل به نظر می رسد در نهایت پایان دادن به.

برای بهتر افتراق استاندارد آیفون 12 سری از این مدل نرم افزار اپل در حال برنامه ریزی یک سری از تنزل رتبه. بیشتر به طور خاص این نمایش نمی تواند دسترسی به XDR نام تجاری و به عنوان مثل, نمی, پشتیبانی 10-بیت عمق رنگ یا 120 هرتز ارتقاء فن آوری.

آی فون اپل 12

کوچکترین آی فون از این دسته به نظر می رسد مجموعه ای از ویژگی های کوچک 5.4 اینچ صفحه نمایش OLED. DSCC می گوید: از آن خواهد شد منابع از سامسونگ اما فروشنده اسرار واطلاعات محرمانه جان Prosser و L0veToDream بر این باورند که تامین کننده واقع خواهد شد بوع.

ویژگی های باید قرض گرفته شده از آی فون 12 و حداکثر یک 2340 x رزولوشن 1080p با 475ppi تراکم پیکسل گزارش شده است که بر روی کارت. اما اپل تمایل به ارائه همان تراکم پیکسل در تمام مدل های خیلی کمی وضوح پایین تر را قادر می سازد که 458ppi است که انتظار می رود به جای.

آی فون 12 سری تاخیر در حال حاضر به نظر می رسد حتی بیشتر احتمال دارد

نمایش زنجیره تامین مشاوران شنیده ام که تولید پانل با تاخیر حدود 6 هفته به معنی تولید باید شروع کنید و در پایان ماه ژوئیه به جای اوایل تا اواسط ماه ژوئن. به عنوان یک نتیجه DSCC است همخوانی راه اندازی تاخیر از سپتامبر تا اکتبر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im