جدیدترین نقشه های گوگل ویژگی ربطی به ناوبری و جهت

  • جدیدترین نقشه های گوگل ویژگی ربطی به ناوبری و جهت در دنیای واقعی است.
  • گوگل اعلام کرد که توسعه دهندگان به دنبال ایجاد AR بازی یا سنتی تصویری بازی بر اساس دنیای واقعی تنظیم می توانید با استفاده از نقشه های گوگل اطلاعات برای هر مکان بر روی زمین است که نقشه های گوگل را پوشش می دهد.
  • توسعه دهندگان خواهد شد که دسترسی به 3D ساختمان هندسه از مناطق شهری و قادر خواهد بود به برنامه سطوح و هیولا با استفاده از ساخته شده است در نقشه های ناوبری ویژگی های.

گوگل اعلام کرد که یک نام تجاری جدید نقشه های گوگل ویژگی است که بازی در حال تغییر بالقوه به معنای واقعی کلمه. دلیلش این است که این فن آوری جدید ممکن است بر اساس داده های غنی مجموعه که گوگل با استفاده از نقشه تمام گوشه و کنار جهان, اما آن را برای ناوبری استفاده می شود و جهت. هدف اصلی از نقشه است برای کمک به شما در اطراف مهم نیست که چگونه شما سفر از نقطه A به نقطه B. اما گوگل به طور مداوم گسترش خدمات به همراه ویژگی های اضافی به نقشه های که کمک کند با کشف در نزدیکی جاذبه های, بنابراین شما لازم نیست که به عقب و جلو سوئیچ بین نقشه ها و برنامه های مختلف به خصوص در تلفن همراه. گوگل در حال حاضر آماده به اجازه توسعه دهندگان بازی با استفاده از نقشه های گوگل اطلاعات برای ایجاد واقعیت افزوده بازی مانند گوگل بروید و یا بازی های ویدئویی واقعی است که می تواند با استفاده از توپوگرافی واقعی از یک شهر یا منطقه است.

گوگل به سرعت در سراسر جهان تبدیل شد حس چند سال پیش است و هنوز هم محبوب طرفداران. بازی آن را در طول همه گیر ممکن است بهترین ایده ،

گوگل چند سال پیش راه اندازی بازی خود راه حل را در دنیای واقعی, بازی, برای, زندگی, گوگل اعلام آشکار است که 10 بازی با بیش از 11 ماهانه بازیکنان ایجاد شده پس از آن.
رفتن به جلو هر توسعه دهنده بازی علاقه مند در نقشه های گوگل داده در تاریخ بازی های سنتی و بازی های ویدئویی است که می تواند به نفع از open-world تنظیمات:

بازی ما راه حل را به شما می دهد انعطاف پذیری لازم برای هر کدام را از دنیای واقعی به خود بازی و یا بازی خود را به جهان واقعی است. نقشه SDK برای وحدت را به شما می دهد ابزار برای ایجاد و سفارشی کردن یک بازی جهان بر اساس مکان های واقعی جهان در حالی که مکان های قابل پخش API کمک می کند تا شما در پیدا کردن بهترین مکان برای محل در دنیای واقعی گیم پلی. پس از راه اندازی اولیه ما ویژگی های اضافه شده مانند مخلوط زوم و راه گشا برای بهبود در بازی تجربه برای بازیکنان خود را.

مخلوط زوم یکی از ویژگی های است که اجازه می دهد تا توسعه دهندگان ارائه سطح بالایی از جزئیات برای مناطق نزدیک به این بازیکن. مناطقی که بیشتر دور خواهد شد که یک سطح پایین تر از جزئیات. این می تواند به کاهش بار پردازش و بهبود عمر باتری در دستگاه تلفن همراه.

این راه گشا از ویژگی های است که بر اساس نقشه های ناوبری از ویژگی های. توسعه دهندگان قادر خواهند بود به برنامه “هیولا به تعقیب یک بازیکن در اطراف به پرواز یک هواپیما به رها کردن منابع در یک خانه امن برای همکاری در ماموریت ها از طریق یک شهرستان مربوط به اینده.”

توسعه دهندگان بازی را تمام نقشه های گوگل داده به بازی با, از جمله میلیون ها نفر از 3D ساختمان هندسه شهری و همچنین تنظیمات هر مکان در جهان است که گوگل در حال حاضر نقشه برداری.

در حالی که در تاریخ بازی ممکن است به نظر می رسد مانند چیزی که واضح است برای انجام با کمک این فناوری این در واقع بازی های ویدئویی است که می تواند هیجان انگیز تر است. فکر می کنم بازی مثل The Last of Us 2, طول می کشد که تا حد زیادی در سیاتل. آوردن این نوع از یک شهر عظیم به زندگی ممکن است خیلی آسان تر به جلو و با دنیای واقعی اطلاعات به راحتی در دسترس از نقشه های گوگل.

توسعه دهندگان علاقه مند به استفاده از نقشه های گوگل اطلاعات خود را در بازی را پیدا خواهد کرد تمام اسناد و مدارک و دستورالعمل ها در این لینک.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im