نیوزیلند ضربان coronavirus به عنوان نهایی COVID-19 بیمار بهبود

  • نیوزیلند نخست وزیر Jacinda protocol wine studio اعلام کرد روز دوشنبه که آخرین فعال مورد COVID-19 در کشور بهبود است پایان دادن به شیوع کروناویروس در کشور است.
  • نیوزیلند در حال حاضر کاهش یافته و به COVID-19 هشدار سطح 1 که بدان معنی است که اجتماعات بزرگ مانند کنسرت ها و رویدادهای ورزشی را می توانید یک بار دیگر.
  • نیوزیلند رسیده این نقطه عطف با یکی از سریعترین و دقیقترین مستندات در جهان است.

هفته گذشته در شهر نیویورک گزارش صفر تایید مرگ به علت COVID-19 برای اولین بار پس از آوریل 12th – تنها یک روز پس از این رمان coronavirus شیوع رسما اعلام شد یک بیماری همه گیر توسط سازمان بهداشت جهانی است. آن را قطعا یک نقطه عطف قابل توجه اما یک زیرچشمی نگاه کردن سریع در روزانه COVID-19 مورد گزارش از CDC نشان می دهد که ما به هیچ وجه به خارج از جنگل است. در روز شنبه به تنهایی 29,214 موارد گزارش شده در سراسر کشور و برخی از کشورهای که بازگشایی بیش از حد به سرعت در حال شروع به دیدن بزرگ خوشه در عفونت.

اخبار مختلف از سایه های تیره و تار در سراسر جهان اما یک کشور انجام داده است و آنچه ممکن است به نظر می رسید غیر ممکن است فقط چند ماه پیش. بیش از آخر هفته گذشته فعال مورد COVID-19 در نیوزیلند بهبود وجود دارد و در حال حاضر صفر مردم با رمان coronavirus بیماری در کل کشور است.

وجود دارد چند مهم هشدارهای وقتی که می آید به نیوزیلند معجزه آسا پیروزی بیش از coronavirus. اول از همه نیوزیلند کشور جزیره ای است و در نتیجه تا به حال یک زمان بسیار آسان تر بسته شدن مرزهای خود و قطع تمام سفر تا زمانی که این کشور می تواند وضعیت تحت کنترل است. بعلاوه فقط 5 میلیون نفر در نیوزیلند زندگی می کنند و این کشور نمی کند رتبه بسیار بالا از نظر تراکم جمعیت. اما بدون برنامه ریزی جامد از عمل اجرا به زودی پس از همه گیر اعلام نیوزیلند هرگز نمی توانست انجام این هدف بلند پروازانه.

در کل نیوزیلند گزارش شده 1,504 موارد COVID-19 و 22 و میر.

در اینجا چیزی است که نیوزیلند نخست وزیر Jacinda protocol wine studio تا به حال به می گویند در مورد موفقیت (از طریق Newsroom):

تیم ما از پنج میلیون است که هر دو قربانی و زمانی مقدار زیادی در کمتر از 11 ماه به عنوان جهان با حساب و همچنان به روی چیزی حساب کردن با یک ویروس است که رفت و از ابهام در شروع سال به همه گیر جهانی است که معطل دوم با امواج ثابت واقعیت است.

آن بوده است 40 روز پس از آخرین مورد از جامعه انتقال 22 روز پس از آن شخص خود را به پایان رسید خود انزوا. و امروز من می تواند اعلام کند که دولت موافقت کرده است ما در حال حاضر حرکت به سطح 1 – به اقتصاد ما به طور کامل باز دوباره – و ما شروع خواهد شد تقریبا بلافاصله. ما حرکت به پایین به Covid-19 هشدار سطح 1 از نیمه شب امشب.

سطح 1 بالاترین سطح هشدار (از کامل مستند از سطح 4 در اواخر ماه مارس) اجازه می دهد اجتماعات بزرگ مانند کنسرت و ورزش به بازگشت آنلاین. رستوران ها و حمل و نقل عمومی قادر خواهد بود برای از سرگیری عملیات به خوبی و در حالی که زلاند نو بودن هشدار باقی می ماند هوشمند و امن برای تمام مفاهیم و اهداف نیوزیلند است (حداقل در حال حاضر) شکست ویروس و می تواند بازگشت به کسب و کار به عنوان معمول است.

نیوزیلند نخست وزیر Jacinda protocol wine studio صحبت می کند در طول یک COVID-19 رسانه به روز رسانی در ولینگتون, نیوزیلند منبع تصویر: دره تنگ و باریک موج نو/SIPA/شاتر

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود کتاب پزشکی

ایندکسر