با تشکر از شیوع کروناویروس در حال حاضر نمی خواهد به نظر می رسد مانند یک زمان مناسب برای ازدواج است. اول از همه, در برخی کشورهای, شما نمی توانید به دست آوردن مجوز لازم به دلیل غیر ضروری ادارات دولتی توقیف شده اند. و با تشکر اجتماعی فاصله آن نیست واقع بینانه به طرح پذیرش است. تنها بخشی از تجربه عروسی که ممکن است بهبود یافته توسط یک قرنطینه است ماه عسل.

اما در جایی که وجود دارد این است که تکنولوژی یک راه وجود دارد. فرماندار نیویورک اندرو کومو (که خود برادر سی ان ان Chris Cuomo, اتحاد زده شده با COVID-19) منتشر توییت دیروز (از طریق آستانه) که در آن او اعلام کرد صدور یک فرمان اجرایی اجازه می دهد نیویورکی برای به دست آوردن مجوز ازدواج از راه دور. کارمندان می تواند در حال حاضر انجام این مراسم از طریق ویدئو چت. به عبارت دیگر شما می توانید ازدواج در ایالت نیویورک از طریق FaceTime و اواز یا موسیقی دو نفری. و پس از زوم اجازه می دهد تا 100 و بیشتر مردم به شرکت در یک چت در همان زمان (FaceTime اجازه می دهد تا به 32 نفر به چت به طور همزمان در حالی که این تعداد برای دو 12) شما می توانید یک مجازی پذیرش پس از آن.

در طول روزانه خود را coronavirus نشست خبری دیروز فرماندار گفت: “در حال حاضر وجود دارد هیچ بهانه ای هنگامی که سوال می آید تا برای ازدواج. شما می توانید آن را با زوم. بله یا نه”. ما می خواهم به اشاره است که فرماندار کومو نیست و گفت که این مراسم باید در جریان بیش از زوم. همانطور که در بالا ذکر شد, اپل FaceTime و گوگل اواز یا موسیقی دو نفری هستند که هر دو بیش از قادر به دست زدن به چنین وظیفه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im