کلمات جدید با دوستان صدای بازی بازیکنان چاله در برابر آمازون الکسا

Zynga استودیو در پشت بسیاری از بطرز شگفت انگیزی محبوب بازی های تلفن همراه مانند FarmVille, Zynga پوکر و کلمات با دوستان بازگشته است با یکی دیگر از جالب gaming مفهوم است. خود را در بازی جدید به نام کلمه پاپ و جدید در کلاسیک کلمات با دوستان سبک بازی.برجسته از این بازی این است که می توان آن را در هر الکسا دستگاه مانند آمازون اکو, اکو, نمایش, یا اکو نقطه. کلمه پاپ صدا-بر اساس بازی بر اساس کلمات با جمعه که می توان در الکسا.

در این بازی آمازون الکسا چالش های بازیکن را به پیدا کردن و ایجاد کلمات به عنوان بسیاری که ممکن است از شش نامه بانک از طریق یک سری از جلسات دقیقه. در طول این جلسات کوتاه, بازیکنان باید بگویم یا طلسم کلمات به عنوان بسیاری به عنوان آنها می توانند. امتیاز توزیع شده به بازیکنان بسته به تعداد و طول کلمات آنها را پیدا کنید.

کلمه پاپ است که در آمازون در دسترس الکسا دستگاه از امروز شروع اما به آن دسترسی داشته باشید شما باید بگویم “الکسا باز کلمه پاپ” بر روی هر دستگاه سازگار با. آن را سرگرم کننده مهارت های جدید است که اجازه می دهد تا کسانی که با استفاده از Alexa دستگاه از آن لذت ببرید با حل پازل کلمه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>