• یک وب سایت جدید از Instagram بنیانگذاران نشان می دهد که چگونه سریع coronavirus در حال گسترش در سراسر هر کشور ایالات متحده آمریکا.
  • Coronavirus موارد در نیویورک و نیوجرسی به نظر می رسد به اوج خود رسید.
  • متحده بدون stay-at-home سفارشات در حال دیدن یک افزایش بزرگ در coronavirus موارد است.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

Instagram موسسان Kevin Systrom و مایک کریگر به تازگی پرده برداری از یک وب سایت جدید است که فراهم می کند یک همهجانبه و دقیق نگاه کنید که چگونه سریع coronavirus گسترش یا فروکش در یک دولت توسط دولت بر اساس.

این سایت به نام RT.زندگی می کنند و با استفاده از داده ها از Covid پیگیری پروژه که دارای آن خانه کامل ترین و به روز اطلاعات در مورد کوروناویروس موارد در کشور است. چه چیزی باعث می شود وب سایت منحصر به فرد است که آن را فقط به کاربران ارائه با خام Covid-19 داده است که می توان در هر نقطه — اما نه با استفاده از یک روش آماری برای سنجش سرعت که در آن ویروس در حال گسترش است.

این سایت توضیح می دهد:

متریک در حال پیگیری در اینجا (Rt) نشان دهنده موثر نرخ تولید مثل ویروس محاسبه شده برای هر منطقه. این اجازه می دهد تا ما را برآورد که چگونه بسیاری از عفونت های ثانویه هستند به احتمال زیاد به رخ می دهد از یک عفونت در یک منطقه خاص. ارزش بیش از 1.0 معنی ما باید انتظار بیشتر موارد در آن منطقه ارزش تحت 1.0 معنی ما باید انتظار کمتری.

به عنوان آن می ایستد در حال حاضر دولت که در آن coronavirus در حال گسترش سریع است گرجستان است که Rt ارزش 1.5. دولت که در آن coronavirus به نظر می رسد بیشتر تحت کنترل است ورمونت است که Rt ارزش .33.

آنچه به ویژه امیدوار است که بیان شد به خصوص ضربه سخت coronavirus مانند نیویورک و نیوجرسی در حال حاضر Rt ارزش کمتر از 1. این نشان می دهد که کروناویروس در هر دو زمینه در حال حاضر به اوج خود رسید.

به این منظور فرماندار نیویورک اندرو کومو بیش از آخر هفته گفت: “اگر شما نگاه کنید در سه روز گذشته شما می توانید استدلال می کنند ما از گذشته فلات و شروع به فرود.”

قابل توجه تعدادی از coronavirus مربوط به مرگ و میر در نیویورک به یک دو هفته اخیر بیش از آخر هفته.

تمام گفته 23 متحده در حال حاضر یک Rt ارزش در 1 یا پایین تر در حالی که 27 متحده دارای Rt ارزش بیش از 1. بنابراین در حالی که ماندن در خانه بخشنامه ها در تعدادی از کشورها به وضوح کار متحده از داکوتای شمالی, اوکلاهما و آیووا بوده است که آهسته و یا تمایلی به اجرای دستور مشابه — شاهد افزایش coronavirus موارد است.

سی ان ان گزارش می دهد:

فقط به عنوان موارد شروع به فلات در برخی از شهرهای بزرگ و در امتداد سواحل coronavirus ابتلا به آتش در مناطق روستایی کشورهای در سراسر آمریکا افزوده که در آن شده است وجود دارد اما افزایش قابل توجهی در این هفته بوده است. بازی کردن در میان این شیوع برخورد بین یک frontier فرهنگ است که ارزش آزادی فردی و مسئولیت شخصی و طاقت فرسا اما محدودیت های لازم شامل یک رمان تهدید بیولوژیکی.

صحبت به TechCrunchKrieger گفت که آنها ساخته شده است این سایت به دلیل آنها بر این باورند “موثر عفونت رای یکی از بهترین راه برای درک چگونگی COVID در حال گسترش است.”

او همچنین گفت که آنها “قادر به آن را از ایده به راه اندازی فقط چند روز به دلیل همه ما تاریخچه و زمینه.”

این Rt. زنده وب سایت خود را به خصوص آسان به حرکت است و تعدادی از ابزارهای مفید. به عنوان مثال, آن را آسان برای دیدن آنچه که دولت خاص Rt ارزش یک هفته یا دو هفته قبل از. این باعث می شود آن را آسان ببینید که تا چه حد اقدامات پیشگیرانه مشغول به کار هستند. اتفاقا 49 متحده تا به حال Rt ارزش بالای 1 فقط دو هفته پیش.

شما همچنین می توانید مشاهده Rt داده های منطقه ای بر اساس در حالی که همچنین کاوش Rt داده ها در ایالات متحده است که هنوز هیچ پناهگاه در محل احكام است. صحبت که تنها متحده که هنوز هم لازم نیست که پناهگاه در محل سفارشات شمالی و داکوتای جنوبی, نبراسکا و آرکانزاس است.

منبع تصویر: Anut21ng عکس/شاتر

یک زندگی طولانی کاربر مک و اپل علاقه مندان یونی Heisler شده است نوشتن در مورد اپل و فناوری صنعت در مقیاس بزرگ برای بیش از 6 سال است. او نوشتن را در ظاهر خوراکی, اپل, شبکه, جهان, gma heart of asia, Macworld به انگلستان و اخیرا TUAW. زمانی که نوشتن در مورد و تجزیه و تحلیل آخرین اتفاقات با اپل یونی برخوردار ابتلا تریک نشان می دهد در شیکاگو بازی فوتبال و پرورش نشان می دهد تلویزیون جدید, اعتیاد, نمونه های اخیر در حال راه رفتن مرده و گسترده ای شهرستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im