جدید از ویژگی های مفید در حال آزمایش برای اندروید نسخه از نقشه های گوگل

در طول سال شاهد بودیم که نقشه های گوگل برنامه رشد کرده است. به جای دادن به شما به نوبه خود توسط نوبه خود جهت گرفتن شما از نقطه “A” به نقطه “ب” با خیال راحت و در زمان نقشه های گوگل در حال حاضر کمک می کند تا شما تصمیم می گیرید چه مکان شما بازدید و که در آن شما ناهار خوردن در زمانی که شما وارد در “ب” و نقشه های گوگل اضافه شده است ویژگی های متعدد مربوط به رانندگی. برای مثال محدود کردن سرعت در منطقه فعلی شما در حال رانندگی از طریق در حال حاضر به نظر می رسد بر روی نقشه و حوادث تله سرعت و حوادث دیگر می توان گزارش شده به طوری که دیگر نقشه های گوگل کاربران می توانند با بهره مندی از تجربه خود را.

با توجه به Droid-Life گوگل است در حال حاضر تست علاوه بر این از چراغ های ترافیک به برنامه. آیکون برای چراغ کوچک هستند اما به نظر می رسد بزرگتر در حالی که مرور. ما باید اشاره کنم که اپل اضافه کرده است توقف علائم و چراغ های راهنمایی و رانندگی در نقشه های اپل. در iOS, Siri اشاره خواهد شد هر دو هنگامی که شما را به یک به نوبه خود یکی از آنها است.
چراغ های ترافیک داشت و توسط یک کاربر آندروید در حال اجرا نقشه های گوگل ساخت 10.44.3. رک و پوست کنده نمی شود ما را شگفت زده برای دیدن سیب و گوگل نبرد هر یک از دیگر با برنامه های ناوبری. اپل در حال کار سخت در از بین بردن بوی بد که ریخته بیش از همه نقشه های آن در برنامه زمانی که آن را برای اولین بار راه اندازی شده در سال 2012. اگر شما به اندازه کافی به یاد داشته باشید این شکست کشور و شهرستانها شد برچسب های تقلبی-زمانی که آنها نشاندار شد. همه در همه ، پلیس در استرالیا به نام نقشه های اپل “برنامه به طور بالقوه تهدید کننده زندگی” هنگامی که آن را پیمایش unsuspecting در رانندگان به یک منطقه دورافتاده با مارها سمی بسیار کمی آب سه رقمی درجه حرارت و پر از لکه تلفن دریافت.

بسیاری از کاربران iOS هنوز هم ترجیح می دهند به استفاده از نقشه های گوگل اگر چه ما باید از شما اجازه می دانم که چراغ های ترافیک در حال آزمایش بر روی اندروید نسخه از نرم افزار تنها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im