• محققان در دانشگاه جانز هاپکینز کمک به توسعه یک آزمایش خون است که می تواند تشخیص سرطان قبل از بیمار می شود علامتی.
  • در این آزمون که هنوز هم در حال توسعه خواهد بود آماده برای استفاده گسترده برای برخی از زمان کشف سرطان است که دیگر روشهای غربالگری از دست رفته است.
  • اما آن را نیز تولید مثبت کاذب و منفی کاذب.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

در جنگ علیه سرطان زمان همه چیز است. ابتلا به این بیماری در اوایل می تواند تفاوت بین مرگ و زندگی به عنوان غربالگری تکنولوژی می شود دقیق تر زندگی ممکن است نجات داد. گذشته از واقعی درمان این بیماری زمان با آن کشف شده است که مهم ترین متغیر در تعیین یک بیمار نتیجه.

در حال حاضر محققان از دانشگاه جانز هاپکینز را توسعه داده اند یک آزمایش خون است که آنها می گویند می تواند کمک به تشخیص سرطان قبل از بيماران حتی شروع به تجربه علائم. این امر می تواند نهایی ابزار غربالگری و این موضوع یک مقاله تحقیقی جدید منتشر شده در مجله علوم.

نوع جدیدی از آزمایش خون نیست دقیقا آماده برای جریان اصلی اما نتایج اولیه امیدوار کننده هستند. محققان می گویند که هنگامی که به یک مجموعه ای از نمونه خون و استاندارد غربالگری روش سیستم قادر به پیدا کردن 100% بیشتر سرطان ها از نمونه های غربالگری روش می تواند در خود را دارد. که برای تلفن های موبایل مانند برخی به طور جدی اخبار باور نکردنی اما گرفتن وجود دارد.

جدید آزمایش خون در حالی که قدرتمند نیست و به عنوان دقیق که پزشکان احتمالا ترجیح می دهند. آن را در واقع از دست رفته بیشتر سرطان ها از آن یافت می شود به این معنی که اگر از آن استفاده شد به عنوان تنها روش غربالگری آن می گیرند به طور چشمگیری کوتاه است. این به اصطلاح “مایع بیوپسی” هنوز هم نشان می دهد باور نکردنی وعده به عنوان یک مکمل غربالگری روش به عنوان فن آوری بیشتر و دقیق تر آن می تواند تبدیل به یک خط اول غربالگری گزینه است.

برای مطالعه محققان استخدام حدود 10,000 زنان بین سنین 65 و 75. هیچ یک از زنان تا به حال سابقه سرطان. در طی یک سال به طور منظم نمایش با استفاده از آزمایش خون و همچنین سنتی غربالگری اقدامات است. در نهایت 96 از شرکت کنندگان مبتلا به نوعی از سرطان است. نمونه روشهای غربالگری مانند ماموگرافی — اختصاص 24, تشخیص, در حالی که آزمایش خون کشف 26 از سرطان ها است. 46 دیگر موارد کشف شده در انواع راه های دیگر مربوط به مطالعه است.

پس آزمون مفید ثابت برای تعداد قابل توجهی از بیماران. که خوب است. اما آن را نیز تولید تعدادی از مثبت کاذب است که رهبری برخی از زنان تحت اضافی اسکن شد که در نهایت مورد نیاز نیست.

وجود دارد بدیهی است که برخی از کار انجام شود در اینجا. محققان سریع به اشاره است که این سیستم چیزی است که شما در حال رفتن برای دیدن در دفتر دکتر خود در هفته آینده… یا حتی سال آینده. پس از آزمون در یک نقطه که در آن سازندگان آن اعتماد به نفس در توانایی خود را به صرفه جویی در زندگی آن را هنوز هم نیاز به شست تا از FDA.

منبع تصویر: پیوس کلر/imageBROKER/REX/شاتر

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net