مطالعه جدید نشان می دهد coronavirus می تواند منجر به آسیب مغزی بیماری همه گیر

  • Coronavirus به روز رسانی: جدید کروناویروس مطالعه از محققان در دانشگاه کالج لندن نشان می دهد که COVID-19 می تواند باعث آسیب های مغزی و انواع مسائل عصبی.
  • COVID-19 بيمار به نمایش گذاشته التهاب جنون خونریزی هذیان و بیشتر.
  • این تیم نگران است “یک بیماری همه گیر در مقیاس بزرگ از آسیب های مغزی مرتبط با بیماری همه گیر.”

یکی از سخت ترین عناصر رمان coronavirus همه گیر است فقط کمی از ما در واقع می دانیم در مورد COVID-19. تعداد بی شماری از دانشمندان و پزشکان و محققان مشغول به کار شده اند روز و شب در تلاش برای ارائه راهنمایی مناسب به مردم و پیدا کردن درمان و درمان است که ممکن است موثر علیه این بیماری اما حقایق را تغییر. به همین دلیل بسیار مهم است به انجام همه چیز را در قدرت خود را برای جلوگیری از بیمار شدن و یا آلوده کردن هر کس دیگری به این دلیل که در دراز مدت عواقب ناشی از انقباض COVID-19 هنوز هم یک راز است.

به آن نقطه یک مطالعه جدید توسط محققان در دانشگاه کالج لندن (از طریق رادیو فردا) نشان می دهد که ما به زودی می تواند در مواجهه با موجی از coronavirus مربوط به آسیب های مغزی به عنوان مدرک می سازد که COVID-19 می تواند طیف گسترده ای از مسائل عصبی از جمله التهاب, روان پریشی و دیگر عوارض بالقوه کشنده.

“آیا ما را به دیدن یک بیماری همه گیر در مقیاس بزرگ از آسیب های مغزی مرتبط با بیماری همه گیر – شاید شبیه به آنسفالیت lethargica شیوع در دهه های 1920 و 1930 پس از سال 1918 پاندمی آنفلوانزا – باقی مانده است دیده شود” گفت: Michael زندی از UCL موسسه مغز و اعصاب, co-رهبر مطالعه است.

در این مطالعه محققان توصیف 43 نفر از بیمارانی که به نمایش گذاشته شده آسیب مغزی پس از تبدیل شدن به آلوده. COVID-19 در درجه اول یک بیماری تنفسی دارد اما در حال حاضر مطالعات متعدد که لینک این بیماری به مغز آسیب برساند. در میان 43 نفر محققان مشاهده هذیان, سکته مغزی, التهاب خونریزی و مرکزی مختلف اختلالات است. محققان مشخص شد “SARS-CoV-2 عفونت همراه است با طیف گسترده ای از عصبی سندرم موثر بر کل neuraxis” یا محور از سیستم عصبی مرکزی.

ما می دانیم که COVID-19 می تواند قابل توجه تلفات در بدن, اما آن را نیز قبلا شرایط نادر شایع تر است. در این مطالعه 9 از 43 بيمار با علايم حاد منتشر encephalomyelitis (ADEM) که معمولا تنها کودکان تاثیر می گذارد. محققان گفتند که ببینید در مورد یک بیمار بزرگسال با ADEM یک ماه در درمانگاه خود را قبل از همه گیر اما در حال حاضر آنها را حداقل یک هفته است که به آنها تماس بگیرید “یک مورد را افزایش دهد.”

“نگرانی من این است که ما باید میلیون ها نفر از مردم با COVID-19 در حال حاضر. و اگر در زمان یک سال ما 10 میلیون بازیافت مردم و کسانی که مردم به اختلالات شناختی … پس از آن که رفتن به تحت تاثیر قرار توانایی خود را به کار و توانایی خود را برای رفتن در مورد فعالیت های روزمره زندگی” آدریان اوون عصب شناسی در دانشگاه وسترن گفت: عصر ایران.

این فقط یک تحقیق است اما اوون خواستار دیگران به دنبال تا با مطالعات دقیق در بیشتر نقاط جهان.

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>