جدید محرک لایحه ممکن است پرده برداری امروز – همه شما احتمالا می خواهم چه شامل

  • جدید کروناویروس امداد بسته های جمهوری خواهان مجلس سنا مشغول به کار در این هفته به احتمال بسیار زیاد شامل بودجه برای محرک جدید پرداخت چک به آمریکایی ها بر اساس گزارشات منتشر شده از نحوه مذاکرات می رویم.
  • رهبران جمهوری خواه می تواند به طور رسمی معرفی جدید خود را coronavirus محرک لایحه به عنوان به زودی به عنوان پنج شنبه.
  • زمان جدید کروناویروس محرک قانون بسیار مهم است, به دلایلی که شامل افزایش بیکاری کمک مجموعه به پایان می رسد در چند روز.

اگر همه چیز می رود با توجه به طرح — که احتمالا ساده و بی تکلف حکم به مطلق در این نقطه در زمان, اما اجازه دهید فقط با آن برای استدلال جمهوری خواهان که کنترل سنای آمریکا را پرده بسته محرک اقتصادی جدید را به عنوان به زودی به عنوان امروز است. ایده این است که به این سرعت تصویب در سنا و با کمی تاخیر که ممکن است برای به دست آوردن آن را همسان با یک قانونگذاری آمریکا از حزب دموکرات-کنترل مجلس نمایندگان به طوری که یک لایحه می شود, نهایی و امضا شده توسط رئیس جمهور تهمت با همه لازم تردستی به دلیل جاری coronavirus بیماری همه گیر.

نیازی به گفتن نیست, سهام نمی تواند بالاتر برای کنگره برای به دست آوردن این حق است. همه گیر نخواهد شد به احتمال زیاد آباته در هر زمان به زودی — حتی کاخ سفید مشاور بهداشت Dr. Anthony Fauci می گوید coronavirus احتمالا هرگز از بین برود. دهها میلیون نفر از آمریکایی ها به تازگی از کار به عنوان یک نتیجه از ویروس’ فاجعه بار مالی تاثیر است. جی پی مورگان چیس مدیر عامل جیمی Dimon گفت: این هفته هیچ کس هیچ ایده چه چیزی اتفاق خواهد افتاد بعدی به اقتصاد ایالات متحده: “کلمه بی سابقه ای است که به ندرت استفاده می شود به درستی. این زمان آن را به درستی استفاده می شود.” بازار سهام به احتمال زیاد منفجر شود اگر کنگره دیده می شود به عنوان تصویب ضعیف یا نه-خوب-به اندازه کافی محرک بیل (یا بهشت به ما کمک کند و نه قادر به توافق بر هر چیزی در همه). تا جایی که همه چیز ایستاده در حال حاضر کمی بیش از یک هفته باقی مانده به رفتن در این ماه (و در میان چیزهای دیگر اضافی $600/هفته دست انداز در مزایای بیکاری هستند به پایان می رسد برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها)?

در اینجا مختصر و مفید و سریع در مورد آنچه انتظار می رود در این بسته جدید که خواهان پرده:

اجازه بدهید که آخرین مورد اول بیمه بیکاری کمک کند. اضافی $600/هفته بیکاری کمک شده است حیاتی برای میلیون ها نفر از تازه بیکاری, آمریکایی پرتاب شده از کار به عنوان یک نتیجه از اقتصادی تخریب ساخته شده توسط coronavirus. و با توجه به خزانه داری آمریکا, وزیر استیو Mnuchin این گروگانگیری جدید کروناویروس بسته محرک اقتصادی را شامل می شود یکی دیگر از گسترش بیکاری کمک “بر اساس حدود 70 درصد دستمزد جایگزینی,” او گفت: CNBC در روز پنج شنبه. مریلند از حزب دموکرات و رهبر اکثریت Steny Hoyer گفت CNBC که 70 درصد دستمزد تعویض است و نه “سیاست ما باید به دنبال” و این که “اگر ما در حال رفتن به چرخ ضامن دار که پایین آن باید در طول زمان است.” اما او همچنین گفت که “این یک dealbreaker.”

سایر چیزهایی که به دنبال در اینجا: رهبران جمهوری خواه نیز گرم به ایده بازگشت به کار جایزه از برخی از نوع. و ما همچنین انتظار می رود مزایای بیکاری به طور گسترده از طریق 31 دسامبر تحت یک محرک لایحه.

هیچ مالیات بر حقوق و دستمزد را کاهش دهد. رئیس جمهور تهمت قبلا گفت که او می خواهد این کار را در یک لایحه جدید, و اگر شامل این امر بلافاصله با قرار دادن پول بیشتر در آمریکا در جیب با مصرف کمتر از هر چک آنها را از کارفرمای خود. اما در CNBC مصاحبه Mnuchin گفت: هیچ dice — این نمی تواند در بسته محرک اقتصادی ،

مدرسه کمک. جمهوری خواهان در حال بنا به گزارش برنامه ریزی مناسب $105 میلیارد دلار برای حمایت از بازگشایی مدارس و 15 میلیارد دلار برای مراکز مراقبت از کودکان.

جدید محرک چک. و در حال حاضر بزرگ مورد هر کس بیشتر کاملا علاقه مند است. خبر خوب این است که جمهوری خواه بسته است به احتمال زیاد شامل بودجه برای دور جدیدی از محرک چک با جمهوری خواه کنتاکی و رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل در جریان رکورد در حمایت از محرک های جدید چک در محدوده 1200 $که اندازه چک فرد در موج اول پرداخت. با این حال ما باید منتظر بمانیم و ببینیم چه مقدار نهایی خواهد بود که مقامات کاخ سفید و مذاکره کنندگان نیست با چکش از این مبلغ نشده است.

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de