سیگنال جدید از ویژگی های تار کردن چهره مردم در عکس

با پایان به پایان رمزگذاری شامل iOS و اندروید نرم افزار پیام سیگنال تمرکز بر حفظ حریم خصوصی. در روز چهارشنبه سیگنال وبلاگ به ذکر است که این برنامه در حال استفاده توسط کسانی که سازماندهی تظاهرات در آمریکا تظاهرات علیه نژادپرستی و خشونت پلیس در ایالات متحده است. “در سیگنال ما از افرادی که رفته اند به خیابان ها صدایشان شنیده شود. ما باور داریم که چیزی در امریکا نیاز به تغییر و حتی اگر ما نمی دانیم دقیقا چگونه ما حمایت و اعتماد مردم که خود سازمان در سراسر کشور آن را کشف کردن. بسیاری از افراد و گروه ها که در حال سازماندهی برای آن را تغییر دهید با استفاده از سیگنال برای برقراری ارتباط و ما در حال کار سخت به نگه دارید تا با افزایش ترافیک. ما همچنین در حال تلاش برای کشف کردن راه های اضافی ما را پشتیبانی می کند هر کس که در خیابان در حال حاضر.”
آخرین نسخه از سیگنال برای iOS و اندروید می آید با ویژگی های جدید است که اجازه می دهد تا کاربران از برنامه به تیرگی چهره افراد در عکس های خود را. صحبت کردن در مورد تاری جدید از ویژگی های موجود در سیگنال تصویر, ویرایشگر این شرکت می گوید که “در حال حاضر آن را آسان به هر صورت جایی برای مخفی شدن و یا قرعه کشی یک فازی ردیابی بیش از چیزی است که شما می خواهید برای پاک کردن. به سادگی شیر بر روی جدید blur ابزار آیکون برای شروع است.” پردازش صورت می گیرد به صورت محلی بر روی گوشی کاربر است برای کمک به حفظ خود یا حفظ حریم خصوصی.

سیگنال اشاره می کند که به روز رسانی شده است به فروشگاه App و Google Play Store و منتشر خواهد شد به زودی. این واقعیت است که سیگنال است که به دنبال حفاظت از حریم خصوصی افراد دستگیر شده در گوشی های هوشمند و دوربین نباید تعجب آور است. پس از همه, سیگنال ارائه می کند پایان به پایان رمزگذاری نگه می دارد که پیام های فرستاده شده از طریق این برنامه به دور از چشم کنجکاو از اجرای قانون است.

تاری از ویژگی های کامل نیست سیگنال یادداشت ها. “آنها نمی توانند هر صورت 100% از زمان و این نقص و بالقوه تعصبات معنای آن است که مهم به گسترش قابلیت به طور پیش فرض به طوری که شما همیشه می توانید در قرعه کشی با تاری قلم به دستی مبهم اضافی چهره و یا مناطق در یک عکس است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>