جدید سامسونگ کارت پرداخت خواهد شد و مجموع تمام کارت های خود را ارائه سازگاری با بیشتر بانک UK

سامسونگ تیمی با بیش از حد بالا بانکداری پلت فرم منحنی و مسترکارت برای راه اندازی سامسونگ کارت پرداخت. این راه حل پرداخت خواهد شد و مشتریان را قادر به همگام سازی وفاداری خود را و کارت های بانکی در یک مکان.

منحنی است که در لندن مستقر fintech ارائه می دهد که یک کارت پرداخت با همین نام است که مصالح مختلف کارت های بانکی در یک کارت واحد و برنامه. معاملات فرآوری شده از طریق مستر کارت شبکه و کاربران همچنین می توانید کارت بانکی آنها پرداخت می شود پس از تکمیل یک معامله است.

سامسونگ پرداخت کارت یک کارت اعتباری فیزیکی

سامسونگ کارت پرداخت خواهد شد کار بر روی یک اصل مشابه به کاربران یک راه ساده برای مدیریت هزینه های خود را از طریق خود گوشی های سامسونگ. تمام مخارج گذاشته خواهد شد در یک نمایش که بدان معنی است که کاربران نمی خواهد که برای پیگیری معاملات به طور جداگانه در حساب های مختلف. و البته آنها نیز قادر خواهد بود به پرداخت با استفاده از کارت.

سامسونگ کارت پرداخت است که در آینده به بریتانیا بعد از این سال و این شرکت وعده داده است که آن را ارائه درست کیف پول دیجیتال را تجربه کنند.

بازگشت در سال 2015 سامسونگ راه اندازی آن پرداخت همراه و کیف پول دیجیتال سرویس به نام سامسونگ پرداخت. پلت فرم پخته شده را به کهکشان دستگاه و استفاده از آن سامسونگ پرداخت برنامه باید نصب شده باشد. سامسونگ کارت پرداخت خواهد شد اساسا آوردن انعطاف پذیری بیشتر به سامسونگ پرداخت مشتریان.

در انگلستان سامسونگ پرداخت است سازگار تنها با چند بانک و خدمات آن منحنی در می آید. آن را با این نسخهها کار با اکثر ویزا و مستر کارت بدهی و کارت های اعتباری.
به عنوان TechCrunch اشاره داشتن منحنی به عنوان یک شریک بدان معنی سامسونگ دیگر به نگرانی در مورد ایجاد مستقیم روابط بانکی. پشتیبانی از طیف وسیع تری از بانک ها می تواند کمک به سامسونگ جذب کاربران بیشتر و سازگاری با اپل پرداخت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>