جدید شایعه له ما امیدوار است از دیدن 5G Motorola Razr 2 منتشر شد در سال 2020

خوب که مطمئن نمی کند. بله همین دیروز بود که ما به شما گفت که نسخه دوم از موتورولا Razr مدرن می تواند راه اندازی می شود حتی زودتر از آنچه قبلا پیش بینی شده و در حال حاضر ما در اینجا به شما بگویم همه چیز تغییر کرده است… دوباره.

زیر را در صدای پای یک تولد موتورولا Razr با foldable 6.2 اینچی P-OLED صفحه نمایش بود که به طور رسمی پرده برداری کرد تمام راه بازگشت در ماه نوامبر سال 2019 و تجاری منتشر شد و چند ماه بعد ظاهرا بزرگتر و بسیار بهبود یافته Razr 2 است و صرفا انتظار در 2021.
صحبت از قدرت موتورولا Razr 2 است که نوک به بسته پیکسل, 765, و بدیهی است که به عنوان قابل توجه به عنوان 865 SoC ملزم به اقامت در زیر هود از 5G-فعال Z تلنگر. در سمت روشن ارتقاء بیش از متوسط Snapdragon 710 چیپ ست تأمین انرژی اولین نسل Razr باید به راحتی قابل به ذکر 5G اتصال بسیار زیبا حک شده در سنگ.

جالب است که راس جوان اشاره موتورولا Razr 2 که نام دقیق امروز بر خلاف Evan Blass که صحبت در مورد “بعد گوشی را به اتخاذ کلاسیک, Motorola Razr نام تجاری” که به نظر می رسید به پیشنهاد متفاوت moniker (نوعی) در آثار.

خط پایین, شما ممکن است بخواهید به نگاهی جدید اتا از Razr 2 5G با یک دانه نمک است نه آنچه که ما می گویند در مورد بقیه شایعه مشخصات از جمله 6.7 اینچ صفحه نمایش اصلی با ناشناخته قطعنامه تک 48MP رو به عقب دوربین 20MP selfie, تیرانداز, 8GB RAM, تعداد, 256 گیگابایت فضای ذخیره سازی داخلی و یک باتری اندازه کمی بیش از 2,800 mAh. همه از آن برای تلفن های موبایل قابل قبول در حالی که یک 2021 انتشار… قطعا می تواند اتفاق می افتد بیش از حد, اما ممکن است به خوبی اثبات یکی دیگر از فاجعه برای شرکت در نیاز مبرم به یک پیروزی بزرگ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>