کوالکام به تازگی اعلام کرد نسخه نونما از Snapdragon 865 خواهد شد که نیروی محرکه مختلف آینده گوشی های آندروید است. نسبت به پایان سال ما انتظار chipmaker به پرده تراشه های واقعی جانشین آن خواهد شد ارائه بیش از فقط اورکلاک هسته. هر یک جدید گزارش (از طریق MyFixGuide), چیپ ست خواهد شد به نام گل میمون 875G و منتشر خواهد شد در سه ماهه اول سال 2021.

گل میمون 875G را به رخ کشیدن عملکرد بهتر و بهره وری قدرت از 7nm Snapdragon 865

اطلاعات می آید از یک بانک سرمایه گذاری است که همچنین برجسته شرکت تایوانی MediaTek برنامه های. در حالی که ما در حال حاضر در انتظار Qualcomm گل سرسبد بعدی SoC می شود بر اساس 5nm روند آن در حال حاضر به نظر می رسد مانند سامسونگ نه TSMC خواهد بود و در ساخت آن است. با توجه به گزارش Snapdragon 875G ساخته خواهد شد با استفاده از کره جنوبی غول پیکر 5nm EUV روند.

تخمین زده می شود که در نتیجه تراشه خواهد بود نزدیک به 25 درصد کوچکتر در مقایسه با زمانی که به کسانی که ساخته شده با استفاده از 7nm EUV می میرند. ساخت فرایند نیز افزایش خواهد یافت تراکم ترانزیستور و بهبود بهره وری با حدود 20 درصد

همان لیتوگرافی فن آوری را می توان مورد استفاده برای تولید اواسط محدوده Snapdragon 735G سیلیکون و آن را نیز به احتمال زیاد زمین در سه ماهه اول سال آینده. کوالکام نیز انتظار برای اعلام ورود به سطح Snapdragon 435G SoC در حدود همان زمان.

این Snapdragon X60 مودم که احتمالا یکپارچه با Snapdragon 875G نیز ظاهرا تواند با استفاده از همان 5nm تولید روند.

حرکت به MediaTek, این گزارش می گوید این شرکت در حال آماده سازی برای راه اندازی یک 7nm تراشه به نام Dimensity 600 در سه ماهه سوم سال است. این تراشه خواهد بود ظاهرا با هدف اواسط ردیف تلفن و ممکن است از ویژگی های جاسازی شده 5G مودم.

قبل از سال نتیجه آن احتمالا راه اندازی Dimensity 400 بیش از حد خواهد شد که 6nm چیپ ست. در Q2 سال آینده آن است که نوک به انتشار گل سرسبد تراشه بر اساس 5nm روند با یک پردازنده 5G مودم.

MediaTek شده است به شدت هل دادن آن Dimensity تراشه در سال های اخیر, و آن را بزرگ می دانیم که یک 5nm سیلیکون است که در راه است به خصوص در زمانی که کوالکام گل سرسبد تراشه در حال تبدیل شدن به بسیار گران است که امثال سامسونگ و گوگل با توجه به گزینه های دیگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im