• AMD تراشه که قدرت سونی PS5 گزارش شده است که نزدیک به مرحله نهایی تولید بیانگر آن است که راه اندازی شده است هنوز هم در مسیر 2020.
  • تراشه سفارشی AMD Ryzen CPU با هشت Zen 2 هسته, 16 موضوعات و سرعت بخشیدن به 3.5 GHz
  • سونی تصمیم به تاخیر در آن عمده PS5 ویترین این هفته با توجه به اعتراضات در ایالات متحده است.

با همه چیز در رفتن در جهان نمی شود آن را به خصوص تکان دهنده, به دیدن این 5 پلی استیشن یا ایکس باکس سری X با تاخیر اما همه نشانه ها به نظر می رسد با اشاره به نسل بعدی کنسول های بازی راه اندازی در این فصل تعطیلات. سونی و مایکروسافت هر دو ساخته شده است آن را کاملا روشن است که آنها هنوز برنامه ای برای انتشار خود سخت افزار جدید قبل از پایان سال 2020 و یک گزارش جدید DigiTimes در روز چهارشنبه پشت کردن که ادعای.

یک زنجیره تامین منبع می گوید DigiTimes که “back-end IC بسته بندی و تست” از AMD تراشه است که قدرت PS5 آغاز می شود هفته آینده قبل از تحویل به پایین دست تولید کنندگان. تولید AMD تراشه تنظیم شده است به اوج خود در ماه اوت که نشان می دهد که این کنسول هنوز در مسیر آمد و در اواخر سال 2020 است.

پس از یک دوره طولانی سکوت, سونی در نهایت کشیده و پشت پرده در PS5 در یک معماری سیستم شیرجه عمیق جریان در ماه مارس است. این تراشه که DigiTimes داستان با اشاره به سفارشی AMD Ryzen CPU با هشت Zen 2 هسته, 16 موضوعات و سرعت 3.5 گیگاهرتز است. همراه با یک RDNA 2-بر اساس AMD Radeon GPU و سفارشی 825GB درایو حالت جامد که PS5 خواهد بود یک ارتقاء عمده بیش از PS4.

اگر چه راه اندازی PS5 ممکن است با تاخیر آشکار شده است یک زمان طولانی. بازگشت در سال 2013 سونی برگزار عمده فاش کردن رویداد برای PS4 در ماه فوریه نه ماه قبل از این کنسول در واقع ضربه قفسه های فروشگاه. ما در حال حاضر در اوایل ماه ژوئن و ما هنوز هیچ ایده چه چیزی PS5 حتی به نظر می رسد. سونی در حال برنامه ریزی برای جریان خود را برای اولین بار عمده ویترین برای PS5 در دوشنبه, ژوئن 4th, اما گفت: در این نمایشگاه خواهد بود با تاخیر به عنوان شرکت نمی کند “احساس می کنم که در حال حاضر است زمان برای جشن” با توجه به تظاهرات در اطراف جورج فلوید را قتل است. از صبح روز چهارشنبه سونی تا به حال هنوز به اعلام تاریخ جدید برای این رویداد مجازی.

در رابطه با به نمایش گذاشتن, سونی گفت: این امر از ویژگی های “اولین نگاه به بازی شما خواهید بود پس از بازی پلی استیشن 5 راه اندازی این تعطیلات” اما گفت: هیچ چیز در مورد سخت افزار خود را. سونی ممکن است برنامه ریزی شده اند به صبر کنید به فاش کردن PS5 طراحی در یکی از به روز رسانی های آینده به آن اشاره شده در قبل اعلام, اما, به عنوان VGC امتیاز شانس طراحی نشت می خواهید تنها به افزایش تولید و حرکت رو به جلو است. بنابراین ممکن است آن را هوشمند برای سونی به ما نشان دهد PS5 در rescheduled ویترین حتی اگر که نبود در ابتدا بخشی از این طرح است.

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de