گزارش جدید از جزئیات است که ایالات متحده حامل بهترین 5G شبکه

  • با آیفون 12 انتشار چند ماه دور بازار به آب گرفتگی با جدید 5G گوشی های هوشمند است.
  • یک گزارش جدید از Opensignal میسازد که ایالات متحده حامل ارائه سریعترین 5G سرعت.
  • Verizon در بالا آمد از نظر سرعت اولیه اما در دسترس بودن محدود می سازد T-موبایل 5G شبکه یک انتخاب بهتر است.

5G گوشی های هوشمند در دسترس است برای چند ماه, اما آنها نه دقیقا آب گرفتگی بازار فقط رتبهدهی نشده است. البته این نیست که همه تعجب آور با توجه به این که اولین 5G گوشی های هوشمند هنگامی که وارد 5G پوشش هنوز هم پر از لکه. در طول چند ماه گذشته این حامل در سراسر هیئت مدیره انجام داده اند جامد کار تقویت پوشش در سراسر کشور است. و با آی فون اپل 12 — خواهد شد که آیفون برای اولین بار به رخ کشیدن حمایت 5G — تعداد 5G-دستگاه قادر به آماده کردن خود را به موشک وار رفتن آمده اکتبر.

در نور از آن یک گزارش جدید از Opensignal می یابد که Verizon فراهم می کند سریع تر 5G سرعت نسبت به سایر ایالات متحده حامل. در واقع 5G سرعت در ورایزون شد در زمان به عنوان بسیاری به عنوان ده بار سریع تر از آنچه Opensignal دیدم در حامل مانند AT&T, Sprint و T-Mobile.

“ما در ایالات متحده کاربران با تجربه متوسط 5G سرعت دانلود اعم از 494.7 مگابیت در ثانیه در ورایزون به 49.2 مگابیت در ثانیه بر روی T-Mobile” این گزارش اشاره می کند. “AT&T کاربران دیدم 5G سرعت کمی سریع تر از T-Mobile در 60.8 مگابیت در ثانیه.”

نمودار زیر قطعا صحبت می کند جلد:

نمودار اندازه گیری 5G سرعت در سراسر ایالات متحده حامل منبع تصویر: Opensignal

به تفاوت آشکار که در بالا Opensignal یادداشت:

تفاوت زیادی در دمای 5G سرعت در حال از آنجا که از انواع مختلف بی سیم طیف هر یک حامل است که با استفاده از. Verizon است که منحصرا با استفاده از ظرفیت بسیار بالا mmWave آن زمان 5G خدمات را قادر می سازد که بسیار بالا سرعت متوسط اما کوچکتر برسد. در حالی که AT&T و T-Mobile نیز mmWave خدمات اکثریت قریب به اتفاق کاربران خود را’ 5G زمان صرف شده متصل به 5G در پایین طیف باند که در دسترس است بطور قابل توجهی بهتر است اما این طیف است به خوبی مناسب به بسیار سریع سرعت.

ایالات متحده یک کشور پیشرو برای تجاری 5G خدمات با استفاده از mmWave. بسیاری دیگر از کشورها با استفاده از جدید mid-گروه طیف در حدود 3.5 Ghz – که هنوز در دسترس نیست برای استفاده از تلفن همراه در آمریکا – این توضیح میدهد که چرا در دنیای واقعی 5G سرعت ما اندازه گیری در سراسر جهان کاهش یافت و در بین نتایج حاصل از کاربران ما در ورایزون و از سوی دیگر ایالات متحده حامل. Opensignal به تاریخ دیده می شود میانگین 5G سرعت در 120-240 مگابیت در ثانیه در محدوده استرالیا کره جنوبی و دیگر کشورهای اروپایی این جدید mid-گروه طیف استفاده می شود برای 5G.

همانطور که اشاره شده در بالا mmWave امواج را ارائه استثنایی اتصال عمده اشکال این است که آنها نمی توانند سفر از فاصله دور و به آسانی مسدود شده توسط اشیاء روزمره مانند دیوار.

به این منظور T-Mobile CTO نویل ری در سال گذشته اشاره کرد:

برخی از این فیزیک – میلیمتر موج (mmWave) طیف پتانسیل زیادی از لحاظ سرعت و ظرفیت, اما آن را نمی کند, سفر به دور از تلفن سایت نیست و نفوذ مواد در همه. آن را هرگز مادی در مقیاس فراتر از جیب کوچک از 5G نقاط متراکم در محیط های شهری.

در واقع هنگامی که شما نگاه کنید به نمودار برای 5G در دسترس در سراسر ایالات متحده حامل شما می توانید ببینید که Verizon می افتد به مراتب کمتر. به عبارت ساده 5G سرعت فراهم شده توسط Verizon قابل توجه هستند اما مسلما یک مسئله زمانی که در دسترس است بسیار پایین است.

5G در دسترس در سراسر ایالات متحده حامل منبع تصویر: Opensignal

این گزارش اشاره می کند که Verizon را با در دسترس بودن آمار و ارقام افزایش پس از آن شروع به ارائه “5G در اواسط گروه و یا دیگر کمتر طیف فرکانسی.”

یک زندگی طولانی کاربر مک و اپل علاقه مندان یونی Heisler شده است نوشتن در مورد اپل و فناوری صنعت در مقیاس بزرگ برای بیش از 6 سال است. او نوشتن را در ظاهر خوراکی, اپل, شبکه, جهان, gma heart of asia, Macworld به انگلستان و اخیرا TUAW. زمانی که نوشتن در مورد و تجزیه و تحلیل آخرین اتفاقات با اپل یونی برخوردار ابتلا تریک نشان می دهد در شیکاگو بازی فوتبال و پرورش نشان می دهد تلویزیون جدید, اعتیاد, نمونه های اخیر در حال راه رفتن مرده و گسترده ای شهرستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>