گزارش جدید ادعا Galaxy برابر 2 است که در مسیر برای پرتاب اوت

  • سامسونگ Galaxy برابر 2 نیز وارد تولید انبوه, پیشنهاد اوت تاریخ انتشار بوده است و در چند شایعات به احتمال زیاد درست است.
  • کهکشان برابر 2 است گفت: برای استفاده از فوق العاده نازک شیشه ای و راه اندازی خواهد شد در قیمت ارزان تر نسبت به سلف خود.
  • سامسونگ انتظار می رود که اعلام Galaxy Note 20 در کنار Galaxy برابر 2 در ماه اوت است.

اجرای اصلی Galaxy برابر نشده است ممکن است به عنوان صاف به عنوان سامسونگ را می خواستم اما آن را قطعا جذاب به تماشای از حاشیه. به هر دلیل گوشی های هوشمند سازان کاملا متقاعد شده است که foldable دستگاه های با صفحه نمایش انعطاف پذیر هستند که در آینده از صنعت اما سامسونگ در میان اولین علامت های تجاری عمده ای در واقع راه اندازی یک محصول است که مصرف کنندگان می تواند خرید. البته که راه اندازی شد و قبل از آن یک سری از برجستگی های سرعت مهمترین هنگامی که روزنامه نگاران آغاز شد که به گزارش خود را در بررسی واحدهای شکستن بودند.

زمانی که کهکشان برابر در نهایت به فروش رفت, واکنش مخلوط شد. اما فقط پنج ماه بعد Galaxy Z تلنگر ساخته شده اولین آن و ارائه یک مقدار قوی تر از استدلال به صورت تاشو, فاکتور شکل. برای یک تا حدودی تو رفتگی در دیوار محصول Z تلنگر به فروش می رسد خوب و واضح بود که سامسونگ تا به حال آموخته درس های ارزشمند از راه اندازی بریزید.

در حال حاضر ما می خواهم به می دانم که چگونه سامسونگ اعمال خواهد شد کسانی که درس به کهکشان برابر 2 و با توجه به یک گزارش جدید, ما نمی خواهد که به صبر بسیار طولانی برای پیدا کردن به عنوان تاشو گوشی به تازگی وارد تولید انبوه است.

با توجه به کره ای-زبان روزنامه Hankook Ilboسامسونگ قرار داده شده تولید منظور از یک شریک برای هسته ای بخش هایی از کهکشان برابر 2 در چند روز گذشته. زمان سفارش و همچنین پس از آن تولید برنامه به نظر می رسد به نقطه را به یک پرتاب اوت برای Galaxy برابر 2 به شایعه پیشنهاد کرده اند.

منابع بگویید نشریه که همان UTG (فوق العاده نازک شیشه ای) تکنولوژی که سامسونگ در Galaxy Z تلنگر راه خود را به 2 برابر نیز هست. UTG یکی از دلایلی که Z تلنگر بود و با دوام تر از اصل, برابر, بنابراین این خواهد بود که علاوه بر خوش آمدید به foldable عاقبت اگر شایعات درست هستند.

همانطور که برای قیمت, نمایش زنجیره تامین مشاوران مدیر عامل شرکت راس جوان پیش بینی کرد که Galaxy برابر 2 خواهد شد هزینه بین $1,880 و $1,895 در راه اندازی است که آن را به حدود 100 دلار ارزان تر از $1,980 Galaxy برابر شده است. آن را هنوز هم خواهد شد به مراتب گران تر از بسیاری از تلفن های گل سرسبد اما هر گونه کاهش قیمت خواهد شد و بدون شک کمک به فروش.

در نهایت این گزارش ادعا می کند که سامسونگ می تواند به تولید 3 میلیون Galaxy برابر 2 واحد در سال جاری در مقایسه با 500,000 Galaxy برابر واحد است که ساخته شد در سال 2019. کهکشان برابر 2 است که انتظار می رود برای راه اندازی در کنار Galaxy Note 20 در ماه اوت, و آن را برای تلفن های موبایل مانند سامسونگ انتظارات بالا برای نسل بعدی گوشی تاشو حتی با رمان coronavirus همه گیر موثر بر تقاضا برای محصولات گران در سراسر جهان است.

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im