عکس های جدید بازی های تلفن همراه مورد ابتلا به هیولا

گوگل شرکت سخت در حال کار برای آوردن طرفداران بیشتر راه آنها می تواند ارتباط برقرار کردن با مورد علاقه خود را از هیولا کمی به گوگل. این COVID-19 همه گیر مانع از میلیون ها نفر از گوگل بازیکن به ادامه بازی علیرضا بازی با توجه به دلایل آشکار, اما این مورد را تغییر دهید.

شما نمی خواهد بود قادر به گرفتن عکس در حالی که شما خود جدا اما شما به خوبی می تواند بازی نوع دیگری از بازی که شامل عکس. آن را به همان چیزی که اما آن وعده داده می شود فقط به عنوان سرگرم کننده است.

عکس کافه مخلوط یک بازی با نام تجاری جدید است که خواهد شد راه اندازی در اندروید و دستگاه های iOS در ماه ژوئن 23. این یک بازی 3 نوع بازی در همان سبک به عنوان Candy Crush تنها در این زمان شما باید برای تکمیل پازل با هم ارتباط گوگل آیکون.به عنوان نام نشان می دهد, شما باید پله به کفش از یک صاحب کافه که در خدمت رفتار به گوگل. به عنوان شما همچنان به خدمت رفتار به مشتریان خود را, شما قادر خواهید بود به رفتار و برخورد و استخدام عکس های مورد علاقه خود و همچنین گسترش کافه و اضافه کردن فرصت های کسب و کار.

اما این نه تنها بازی که شرکت گوگل قصد دارد به انتشار این ماه است. در واقع یک بعدی است که در حال حاضر برای دانلود در دسترس است اگر شما می خواهید به آن را امتحان کنید. عکس لبخند یک بازی آموزشی با هدف بسیار مخاطبان جوان است که به تشویق مسواک زدن.

بر خلاف گوگل کافه میکس عکس لبخند با استفاده از تلفن خود را آر قابلیت و حتی گرفتن عکس در حالی که بچه خود را است مسواک زدن دندان. آن را کاملا رایگان از طریق گوگل فروشگاه بازی و فروشگاه App و آن را نشانی از ویژگی های هر گونه تبلیغات است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>