جدید Netflix را نشان می دهد تسلط این هفته لیست سریال همه شراب خواری-مشاهده

  • هر هفته ما کمک به خوانندگان ما تصمیم می گیرید چه به تماشای Netflix, Hulu, آمازون نخست تصویری دیزنی+ و تلویزیون با به اشتراک گذاشتن خلاصه ای از محبوب ترین جدید و بازگشت را نشان می دهد از هفته است.
  • Netflix بکشد سری اصلی به طور معمول تسلط لیست هر هفته اما streamer را نشان می دهد نبوده است مراتب به عنوان به خوبی به عنوان آنها به طور معمول انجام در هفته های اخیر.
  • که همه تغییرات در این هفته به دلیل Netflix بکشد تا کاملا تحت سلطه top 10 های جدید و بازگشت را نشان می دهد که هر کس شراب خواری-مشاهده حق در حال حاضر.

Netflix بکشد به تازگی منتشر شده جدید نشان می دهد فضا نیروی ممکن است یکی از مهمترین و تفرقه سری جدید منتشر شد تا کنون این سال است. آن را به راحتی یکی از مهمترین و به شدت مورد پیش بینی نشان می دهد که فصل پیش از انتشار آن در اواخر ماه گذشته و آن را آسان ببینید که چرا. فضا و نیروی ایجاد شده توسط Greg Daniels, که همچنین ایجاد دفتر. نشان می دهد اتفاق می افتد به هیچ یک دیگر از Steve Carell, که همچنین ستاره دار در دفتر. مردم خیلی مشتاق به دیدن آنچه که این دو را تحویل این زمان در اطراف, اما نظرات خود مخلوط شده اند به حداقل می گویند. منتقدان به طور کلی panned نشان می دهد هر چند BGR خود مؤلف اتفاق افتاده است به آن لذت ببرید. همانطور که برای بینندگان به طور کلی به نظر می رسد که موافقت با ارزیابی ما از آنجا که وجود دارد خیلی بیشتر ستایش در خارج وجود دارد در حال حاضر از بسیاری از منتقدان ارائه شده بود.

اگر شما در حال حاضر نیست آن را بررسی شما قطعا باید در نظر بگیرید ، هنگامی که شما انجام می شود با آن چه باید به شما تماشای بعدی ؟ اگر شما در حال غرق اخیر منتشر شده و شما تعجب که در آن برای شروع مطمئن باشید که شما ترک این صفحه مقاله در شکل بسیار بهتری از شما زمانی که شما وارد است. ما قصد داریم به شما نشان می دهد 10 صفحه جدید و بازگشت را نشان می دهد در تلویزیون, Netflix و دیگر خدمات جریان است که هر کس شراب خواری-مشاهده حق در حال حاضر.

هر هفته توسعه دهندگان پشت تلویزیون زمان ارائه راهنمایی به کسی تعجب آنچه که نشان می دهد محبوب ترین خارج وجود دارد در حال حاضر. این برنامه در دسترس برای iOS و آندروید و آن را با استفاده بیش از 14 میلیون نفر برای پیگیری نشان می دهد که آنها در حال تماشای در هر زمان داده شده. که داده است پس از آن ناشناخته خواهد ماند و مورد استفاده برای ایجاد یک هفتگی ویژگی به نام “نشان می دهد در حال افزایش است” که آهنگ های که جدید و بازگشت نشان می دهد که مردم در حال تماشای بیشتر تلویزیون و جریان سرگرمی خدمات.

علائم بازگشت پیروزمندانه از Netflix سلطه که ما عادت کرده اند. ملت streamer تا به حال برخی کمتر-از-ستارگان نمایش آن بیش از گذشته ماه یا بیشتر اما در حال حاضر آن را در نیروی کامل و اصلی آن سری را تا بیش از نیمی از این هفته بالا 10 لیست.

Netflix بکشد سری انیمه Baki است که #1 در این هفته لیست با تشکر از انتشار اخیر از فصل دوم خود را. سپس فولر خانه و 13 دلیل برای صعود به #2 و #3 لکه های این هفته که باعث می شود حس چون Netflix منتشر شد فقط فصل نهایی هر یک از نشان می دهد. فصل جدید از Netflix عجیب و غریب چشم #4 این هفته و Keeping Up with the Kardashians ظاهرا هنوز یک چیز وجود دارد که به خاطر آن #5.

Rupaul’s Drag Race All Stars در VH1 می آید در #6 در این هفته لیست HBO است آخرین هفته امشب با جان اولیور پشت در #7. عزیز سفید مردم در Netflix بکشد است #8, جفری اپستاین: کثیف غنی است #9 و زنان خانه دار واقعی از بورلی هیلز در Bravo بسته همه چیز را در #10.

چند رسانه ای تصویری مفهوم در مجموعه تلویزیون در اتاق تاریک. مرد تماشای تلویزیون با کنترل از راه دور در دست است. منبع تصویر: Proxima استودیو

ژاک اپستاین کرده و در اطراف فناوری اطلاعات و ارتباطات برای بیش از یک دهه برای اولین بار در بازاریابی و توسعه کسب و کار با دو خصوصی telcos پس از آن به عنوان یک نویسنده و سردبیر پوشش اخبار کسب و کار مصرف کننده الکترونیک و مخابرات. ژاک کار شده است به نقل از بی شماری برترين اخبار نشریات. او همچنین به تازگی نام یکی از بالا 10 “قدرت تلفن همراه اثرگذارندهها” توسط مجله فوربس به عنوان یکی از, Inc. مجله top-30 اینترنت از چیزهایی که ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>