جدید موتورولا لبه علاوه معامله باعث می شود آن را به بهترین 5G تلفن برای خرید در ورایزون در حال حاضر

پس از منتشر شدن در Verizon فقط یک هفته پیش به یک نسبتا کمی هیاهو با توجه به این مشخصات به نسبت قیمت و در حال حاضر جدید موتورولا لبه+ گرفتن تخفیف است که باعث می شود آن را به سادگی غیر قابل مقاومت برای هر کسی که به دنبال بالا پایان تلفن با mmWave 5G باند پشتیبانی می کند.
در واقع با اصلاح 200 دلار خاموش موتورولا لبه+ در حال حاضر قیمت گذاری مناسب و معقول Verizon باعث می شود آن را فریبنده ترین 5G تلفن شما می توانید در حال حاضر خرید در شبکه خود را توسط یک حاشیه بزرگ به عنوان آن را نیز می اندازد در استاندارد دیگر مباحث.
در اینجا چگونه برای به دست آوردن بهترین 5G تلفن معامله در ورایزون در حال حاضر:

2. اضافه کردن موتورولا لبه+ گوشی های هوشمند و یا در کامل قیمت خرده فروشی به سبد خرید خود و یا ماهانه با دستگاه پرداخت.

3. $200 اعتبار خواهد شد به حساب خود را بیش از 24 ماه است.

این $200, تبلیغی, تخفیف, موتورولا لبه+ پایین به مقاومت $799 (یا $33.33 یک ماه) است که در واقع قیمت وان پلاس 8 UW edition در حالی که لبه به علاوه ارائه می دهند بسیار بیشتر است. بهترین موتورولا لبه+ برای Verizon امکانات:
  • باتری 5000mAh تأمین انرژی یک صفحه نمایش HD+ صفحه نمایش
  • Snapdragon 865 و 12GB RAM
  • 108MP دوربین اصلی
  • فوق العاده سریع 5G mmWave پشتیبانی
  • 999 دلار قیمت
  • جک هدفون
این ترکیبی از یک غول باتری با صرفه Full HD صفحه نمایش ثابت کرده است که زمان و دوباره به یک برنده هنگامی که می آید به عمر باتری و خوشبختانه موتور نمی افتد برای تراکم پیکسل موش نژاد.
اعطا کهکشان S20 فوق همچنین دارای یک باتری 5000mAh اما آن p 1440 صفحه نمایش با وضوح و سفت و سخت 120 هرتز سرعت رفرش مدیریت قرار داده و آن را در یک نقطه ضعف وقتی که می آید به عمر باتری نسبت به لبه+ نه ذکر $1400 قیمت. در اینجا این است که چگونه لبه+ پشته تا در برابر آن فوری رقبا:

موتورولا لبه+ vs Samsung Galaxy S20 در مقابل وان پلاس 8 Pro مشخصات

 

همانطور که می بینید, موتورولا لبه+ نگه می دارد تا با کهکشان S20. بله صفحه نمایش آن نیست Quad HD و پشتیبانی نمی کند 120Hz اما S20 نیز به سوئیچ به 1080p, اگر شما می خواهید کامل 120 هرتز (حداقل در حال حاضر). وقتی که می آید به باتری و دوربین مجموعه, اما, موتورولا برنده روشن.
و در حالی که ما در دوران واقعی بی سیم از earbuds بسیاری هنوز هم جای خود را مورد علاقه هدفون های سیمی. موتورولا لبه+ می تواند آنچه را که آنها شده اند در انتظار برای به روز رسانی. مطمئن شوید که LG flagships هنوز هم جک هدفون و همچنین, اما آنها کاملا در تاریخ همتراز در مناطق دیگر.

بهترین Verizon معاملات در موتورولا لبه Plus

این موتورولا لبه+ هزینه تا آنجا که این حقیر عضو Galaxy S20 سری در ورایزون که ندارد mmWave 5G پشتیبانی و آنجا که وان پلاس 8 Pro است که می توانید استفاده از ورایزون 5G را به عنوان به خوبی.

شما می توانید دودی سان گری یا تندر خاکستری موتورولا لبه+ در ورایزون برای $999 و صرفه جویی در نیمی از هزینه ی فعال سازی اگر شما آنلاین سفارش. علاوه بر این مشتریان که به یک خط جدید از خدمات در انتخاب برنامه های نامحدود می تواند به صرفه جویی $550 جدید موتورولا لبه+ با یک كاربردي تجارت در. تا ژوئن 3, Edge+ خریداران دریافت 200 دلار تخفیف از $999 لیست قیمت و همچنین ساخت تلفن بهترین 5G مدل Verizon شما می توانید خرید.

کسانی که تغییر از یکی دیگر از حامل به یک انتخاب Verizon طرح نامحدود را نیز دریافت $150 Verizon e-کارت هدیه در مجموع پس انداز تا 700 دلار. ورایزون نیز می اندازد در حد معمول مباحث مانند Stream TV آمازون اکو نقطه و پلاگین های هوشمند.

برای زمان Verizon مشتریان در برخی از برنامه های نامحدود پس انداز می تواند تا 250 دلار جدید موتورولا لبه+ با کاربردی تجارت با ارتقا به علاوه یک رایگان دیزنی+ سال است. متناوبا, شما می توانید لبه+ برای $33.33 یک ماه در 24 ماه فروش اقساطی با تخفیف فعلی خود را تسکین فوری مبلغ سرمایه گذاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im