نقشه های جدید نشان از دست داده قاره Zealandia

  • دانشمندان در حال مطالعه را از دست داده قاره Zealandia تولید کرده اند یک سری از نقشه های دقیق نشان می دهد که قاره نشسته در زیر سطح اقیانوس.
  • Zealandia بزرگ زیر آب خشکی زیر حال و روز نیوزیلند.
  • قاره, اگر آن را بالاتر از سطح دریا خواهد ضرب اندازه نیوزیلند چندین بار بیش از.

وجود یک قاره شما احتمالا هرگز از شنیده می شود. آن را به نام Zealandia و آن را تقریبا به طور کامل پوشش داده شده در آب اقیانوس است. این کمی از زمین که در جدول بالاتر از سطح اقیانوس است و آنچه ما می دانیم به عنوان نیوزیلند اما خشکی که نیوزیلند بخشی از بسیار بزرگتر از ما می بینیم در بسیاری از نقشه های.

در حال حاضر محققان از GNS علم ارائه کرده اند برخی از فوقالعاده نقشه های دقیق از اصطلاح “قاره گمشده,” ما ارائه یک نگاه اجمالی از چگونگی آن در مقایسه با همسایه استرالیا و چگونه آن را ممکن است نگاه کنید اگر سطح اقیانوس ها نیست به عنوان بالا به عنوان آنها هستند.

Zealandia تمام گیری از یک قاره است. وجود ارتفاعات و زمینهای پست. وجود یک تخت بزرگ فلات است که اگر در آن نشسته کمی بالاتر ممکن است وسیع کویر و یا مراتع است. آن را به خصوص در مقایسه با زمانی که به اندازه نیوزیلند به عنوان ما امروز می شناسیم.

“این نقشه ها یک معیار علمی – اما آنها نیز بیشتر از آن است. آنها یک راه ارتباط ما کار را به همکاران ما سهامداران مربیان و عمومی” دکتر نیک مورتیمر, یک زمین شناس که رهبری روی نقشه, پروژه, در بیانیه ای گفت. “ما ساخته شده ایم این نقشه ها برای ارائه دقیق و کامل و به روز تصویر زمین شناسی از نیوزیلند و جنوب غربی اقیانوس آرام منطقه – بهتر از ما تا به حال قبل از.”

این نقشه جدید منطقه هستند به خصوص سرد از آنجا که آنها اجازه می دهد تا ما را به تصور کنید که چگونه این منطقه از جهان ممکن است نگاه کنید اگر ترتیب صفحات بر روی سطح آن کمی متفاوت است. آنها قطعا شسته و رفته نگاه, اما آنها نیز مهم علمی هدف.

“ارزش خود را این است که آنها ارائه یک تازه زمینه که در آن به توضیح و درک محیط نیوزیلند آتشفشان صفحه مرز و حوضه رسوبی” دکتر مورتیمر می گوید.

وجود دارد سه نسخه از داده های نقشه در دسترس برای مشاهده و حق را از مرورگر خود را. وجود دارد یک علوم نقشه تکتونیکی نقشه و bathymetry نقشه. این تکتونیک یکی جالب است چون نشان می دهد که چگونه عمده گسل تحت تاثیر شکل مستغرق قاره اما bathymetry نقشه است که احتمالا بهترین شرط بندی شما اگر شما می خواهید به خواب از چه این قاره ممکن است مانند نگاه کنید اگر آن را بالاتر از سطح دریا.

زمین همواره در حال تغییر است. این یک روند آهسته اما ترتیب از قاره ها است که امروز ما می بینیم این است که گریه به دور از آنچه آنها 100 میلیون سال پیش. رفتن به عقب و حتی دورتر و شما پیدا کردن تمام قاره ها له شده با هم به supercontinent Pangea. اگر همه چیز را تکان داد کمی متفاوت Zealandia ممکن است به پایان رسید تا بودن شلوغ قاره به جای غوطه ور خشکی.

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>