جدید LG مخملی رندر بیشتر اثبات این که آن را شاید علامت پایان سری G

ما شده اند با شنیدن شایعاتی که ال جی تصمیم گرفته است به قطع سری G است که هشت نسل در حال حاضر. اگر چه این شرکت در حال حاضر تایید ورود جدید مخملی صف آن را نه رد و نه تایید گزارش می دهد که بحث در مورد سرنوشت G سری.
 

LG مخملی میانی تلفن و نه یک امر حق بیمه

 
آینده LG مخملی تلفن خواهد بود و مجهز به Snapdragon 765G چیپ ست. سری G از سوی دیگر بود گل سرسبد صف و ارائه ردیف بالا مشخصات. پس در راه, LG مخملی سری نمی توان گفت که G صف جایگزینی. آن را بیشتر جمع و جور کردن.
 
اما به نظر می رسد مانند سری جدید خوانده شده را علامت پایان LG G محدوده. Tipster Evan Blass به تازگی به اشتراک گذاشته رسمی رندر از LG مخملی و همانطور که اشاره by Android Authority با تلفن همراه شماره مدل LM-G900N.

 
در حال حاضر اگر شما به یاد بیاورید این است که با همین فرمت که سری G مدل های به دنبال. و اگر LG در حال حاضر با استفاده از این فرمت جدید مخملی صف آن جامد است که شایعات گفت که محدوده جدید خواهد شد به جای G سری.

آن را به ارزش اشاره به این که در طول سال, تفاوت بین سری G و V سری گل سرسبد گوشی های تنگ. و از آنجایی که ال جی به احتمال زیاد ادامه V صف وجود دارد هنوز هم یک گزینه برای کسانی که می خواهند یک ردیف بالا گوشی.
 
با مخملی محدوده از سوی دیگر این شرکت را فرصتی برای آزمایش. ما در حال حاضر می دانیم که این شرط بندی به شدت در طراحی. آن را به خصوص ترجمه کردن “raindrop” دوربین طراحی است که یک تغییر خوشایند از میدان برجستگی های ما دیدن شده است به تازگی. دیگر از آن, این گوشی همچنین دارای یک “3D طراحی قوس” با منحنی شیشه ای در دو طرف آن. این گوشی از متهم شدن به دریافت 48MP اولیه سنسور خواهد شد که پیوست 8MP و 5MP ماژول پس از آن باید به لحاظ نظری به خوبی در بخش دوربین بیش از حد.
 

در نهایت ما فکر می کنم قیمت این گوشی خواهد بود که عامل تصمیم گیری زمانی که آن را می آید به محبوبیت آن است. 5G-آماده گوشی به طور رسمی راه اندازی شده در مارس 7.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود کتاب پزشکی

ایندکسر