اپل دوباره به راه افتادند iPad Air در اوایل سال 2019 به عنوان یک تبلت قدرتمند طراحی شده برای پر کردن شکاف بین بودجه iPad و iPad Pro premium سری. آن ملاقات با ستایش و در حال حاضر ناشناس در اوکراین معتقد است که یک نسخه جدید در راه است.

توسط ناشناس tipster اعتماد است ؟

فروشنده اسرار واطلاعات محرمانه در سوال هرگز گزارش قبل اما به نظر می رسد تحت دقیق ضبط آهنگ است. یک نگاه سریع از طریق حساب توییتر نشان می دهد که او به درستی پیش بینی کرد اپل قصد دارد تا اعلام جدید iPad Pro و MacBook Air در هفته سوم مارس.او همچنین در توییتی در مورد سحر و جادو صفحه کلید انتشار تنها چند ساعت قبل از آن مقام. دیگر توییتهایی ذکر AirTags و آیفون SE تاخیر چیزی است که پس از اثبات درست باشد و همچنین به عنوان کلید آیفون SE, مشخصات و راه اندازی جدول زمانی.

از همه مهمتر اینکه بسیاری از این اطلاعات منتشر شد قبل از هر کس دیگری. که نشان می دهد ناشناس tipster قطعا دسترسی به دقیق منابع و ما را به این باور دیگر اطلاعات او به اشتراک گذاشته است ممکن است دقیق است.

11-inch, iPad Air با صفحه نمایش لمسی ID

فروشنده اسرار واطلاعات محرمانه جان Prosser اخیرا گفته است که اپل در حال برنامه ریزی برای انتشار یک 5G iPad Pro بعد از این سال کامل با A14X مصنوعی. جدید leaker که می رود توسط دسته L0veToDream, مخالف است گفت: اپل به جای آن قصد دارد به نسل جدید iPad Air در ماه سپتامبر در کنار آیفون 12.

نسل چهارم iPad Air گزارش ویژگی های صفحه نمایش مینی صفحه نمایش LED است که اقدامات در 11 اینچ. است که زوج با یک صفحه نمایش طراحی و ناهنجاری نشان می دهد, آن می تواند شبیه به این موجود 11-inch, iPad Pro بسیار نزدیک است.

کلید عامل افتراق بین iPad Air و iPad Pro, گذشته از این, دوربین, سیستم, خواهد گزارش شده بود شناسایی بیومتریک. در حالی که دومی متکی بر چهره ID سابق ظاهرا با استفاده از یک صفحه نمایش لمسی ID پیاده سازی.

اپل گزارش شده است کار بر روی تکنولوژی های سال, با هدف یکپارچه سازی آن را به آینده اپل دیده بان و مدل های آی فون, اما این گزارش نشان می دهد که تیم کوک-led شرکت است که برای اولین بار رفتن به تست آن بر روی iPad هوا.

وجود دارد هیچ کلمه ای فقط رتبهدهی نشده است در شامل چیپ ست اما موجود iPad Air ادغام A12 مصنوعی. که جدیدترین گزینه در زمان راه اندازی که بدان معنی است که نسل بعدی تبلت می تواند ادغام آینده A14 مصنوعی.

بسیار قدرتمند تر بودجه اپل در راه است

راه اندازی در کنار جدید iPad Air می تواند یک به روز شده ورود اپل به جای یک معرفی در سپتامبر گذشته. اصلی و خارجی ارتقاء انتظار می رود که این زمان در اطراف, اما مهم سخت افزار bump گزارش شده است که بر روی کارت.

اگر اطلاعات به اشتراک گذاشته شده درست است, اپل در حال برنامه ریزی برای جایگزینی A10 فیوژن با بسیار جدیدتر و سریع تر A12 مصنوعی. به عنوان ذکر شده در بالا این است که چیپ ست مورد استفاده در داخل موجود اپل هوا و آی فون XS.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im