• چینی ساز گوشی های هوشمند هواوی است که انتظار می رود به انتشار جدید foldable smartphone بعد از این سال های طولانی نیست پس از سامسونگ را دنبال کنید تا به سال گذشته Galaxy برابر نیز بازدید بازار است.
  • به تازگی فاش ثبت اختراع اسناد و مدارک نشان می دهد جدید Huawei گوشی در نظر گرفتن نشانه های طراحی از کهکشان برابر از جمله با صفحه نمایش تاشو در داخل کشور و همچنین به عنوان یک چهار دوربین نصب در جلو.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

Huawei به نظر می رسد تمایل به قرض گرفتن از یک صفحه از سامسونگ طراحی راهکار برای آینده تاشو گوشی که گوشی چینی ساز است اختراع طرح های جدید برای پس از آزادی از هواوی Mate X و همسر Xs. هر دو از این با صفحه نمایش تاشو در خارج از دستگاه یک کلید طراحی از ویژگی های است که ممکن است لزوما از طریق انجام جدید تاشو گوشی که این شرکت است که انتظار می رود برای معرفی بعد از این سال.

انتظار این است که هواوی در حال رفتن به لرزش تا طراحی یک بیت برای خود foldable نه بر خلاف سامسونگ ترفند که ساخته شده از کهکشان بریزید و به آن بعدی تاشو مدل Galaxy Z تلنگر (و در عین حال یکی دیگر از بهینه سازی طراحی و به زودی در قالب کهکشان برابر 2). در واقع صحبت از سامسونگ به نظر میرسد که هواوی ممکن است با توجه به نشانه های طراحی شبیه به سامسونگ برای Galaxy برابر حداقل بر اساس تازه مصوب Huawei طراحی ثبت اختراع اسناد و مدارک.

به عنوان خال خال هلندی اخبار وبلاگ LetsGoDigital, Huawei روز چهارشنبه تصویب شد برای ثبت اختراع در چین نشان طراحی آن برای یک گوشی تاشو است که می تواند گسترش به یک قرص. مانند کهکشان را دو برابر صفحه نمایش تاشو است که در داخل این زمان در اطراف, و هیچ شکاف یا سوراخ پانچ دوربین دیده می شود بر روی دستگاه.

منبع تصویر: LetsGoDigital

در علاوه بر این به یک صفحه نمایش فوق العاده در کشور این طرح نیز حرکت از برابر در که Huawei به دنبال یک چهار دوربین نصب مجاور به جلو نمایش می دهد. همسر Xs اعلام کرد در اوایل سال جاری نیز چهار-سیستم دوربین هر چند به نظر می رسد هواوی نیز برنامه ریزی برای این گوشی جدید با یک زوم لنز است که می تواند در امتداد خطوط از P40 Pro+. قرار دادن دوربین در جلو پشتیبانی می کند استفاده می کند مانند تماسهای ویدیویی و عکاسی از خود-در نظر گرفتن در حالی که پشت زیبا و روان و در نتیجه می توان مسطح در یک سطح و با یک برآمدگی لنز باعث آن می شود تا حدی مطرح شده است.

LetsGoDigital حدس که Huawei به احتمال زیاد نسخه بعدی آن foldable در پاییز اطراف اکتبر. این هنوز روشن نیست که اگر این شرکت خواهد چوب به این ثبت اختراع طرح های جدید برای گوشی, اما قطعا وجود دارد حداقل یک شانس – به خصوص پس از سامسونگ Galaxy برابر پیگیری خواهد بود هدف قرار دادن بازار یک یا دو ماه قبل از آن است. معنی هر دو شرکت خواهد بود قرار دادن رقیب قوی در برابر هر یک از دیگر در حدود همان زمان در تلاش برای نگه داشتن در حال رشد بازار به صورت تاشو دستگاه.

منبع تصویر: ROMAN PILIPEY/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im