جدید کروناویروس مطالعه باعث می شود وحی شگفت انگیز

  • جدید کارشناسی, مطالعه می گوید: رمان coronavirus منتشر شده است در سراسر جهان از اواخر ماه دسامبر احتمالا خیلی زودتر از شناسایی شده است.
  • حتی هنوز هم مطالعه می گوید این ویروس نشده در گردش برای یک مدت طولانی به اندازه کافی اجازه می دهد تا جوامع به توسعه گله ایمنی.
  • تا 10 درصد از جمعیت جهانی شده اند ممکن است در معرض به SARS-CoV-2, مطالعه می گوید. تا کنون بیش از 3.75 میلیون نفر تایید شده اند به COVID-19 مثبت است.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

یک مطالعه جدید ادعا می کند که چندین رمان coronavirus گونه های وجود دارد خارج وجود دارد, به عنوان ویروس دستخوش چندین جهش از شکل اصلی خود را. این تحقیقات که در عین حال به مرور توسط همسالان می گوید: غالب تر است مسری اگر چه که لزوما آن را کشنده تر یا مقاوم در برابر هر یک از واکسن بسیاری از نامزدها. بیشتر داده است که قطعا مورد نیاز قبل از ما می توانید در قرعه کشی هر گونه نتیجه گیری. اما معلوم است که نه تنها مطالعه ای در ژنتیک از SARS-CoV-2 ویروس.

یک مطالعه مختلف که در حال حاضر تایید شده توسط دانشمندان دیگر به نظر می رسد به یافته های اخیر از ایتالیا و فرانسه و آمریکا تایید کشف شگفت انگیز است که این ویروس شروع به گسترش در سراسر جهان بسیار زودتر از ما فکر. خبر بد این است که آن نبوده است گسترش به حدی است منجر به گله ایمنی.

محققان از بریتانیا نگاه ژنوم از COVID-19 ویروس از 7,600 موارد در سراسر جهان نتیجه رسید که این ویروس در گردش شده است پس حداقل در سال گذشته و گسترش آن به سرعت پس از اولین عفونت. دانشمندان گفته سی ان ان که جهش ویروس فاش هیچ مدرکی وجود ندارد که آن را انتقال آسان تر از قبل و یا که هر جهش های شناخته شده این ویروس بیشتر احتمال دارد به علت یک مورد جدی است.

“این ویروس در حال تغییر است اما این به خودی خود به این معنا نیست آن را بدتر” دانشگاه کالج لندن ژنتیک موسسه پروفسور فرانسوا Balloux گفت. از نگاه دانشمندان در نمونه های متفاوت از زمان و مکان و گفت: این ویروس شروع به آلوده کردن مردم در اطراف پایان 2019. محققان قبلا بر این باور بودند که COVID-19 تنها در چین که در آن نقطه در زمان و جدید وحی کمک می کند تا توضیح دهد که چرا آن را قادر به گسترش به سرعت.

محققان از ایتالیا و فرانسه که به تازگی کشف شواهدی وجود دارد که شیوع بیماری در این کشورها آغاز شده و حداقل یک ماه قبل از اولین coronavirus بیماران مورد تایید قرار گرفت. نتایج کالبد شکافی در آمریکا نشان داد که مردم درگذشت COVID-19 عوارض چند هفته قبل از اولین به طور رسمی ثبت شده مرگ است.

این یافته ها نشان می دهد که بسیاری از مردم ممکن است این بیماری را داشته اند از ما فکر می کنیم. با توجه به این که بسیاری از مردم تجربه بدون علامت و یا خفیف نسخه COVID-19 و رمان coronavirus است که علائم شبیه آنفولانزا برای بسیاری از مردم تعداد زیادی از افراد آلوده در یک کشور به ارمغان بیاورد که جامعه نزدیک به دستیابی به گله ایمنی. اگر مردم به اندازه کافی این بیماری را داشته اند آن را بسیار مشکل تر برای این ویروس به گسترش است.

در حال حاضر هیچ مدرکی وجود ندارد که که هر کشور رسیده است که سطح و یافته های این مطالعه جدید حمایت بیشتر این ایده که این ویروس نشده است که در گردش به اندازه کافی بلند. “هر کس امیدوار بودم که. من بیش از حد” Balloux گفت. در اکثر 10 درصد از جمعیت جهان شده است در معرض ویروس دانشمند گفت. خواهد بود که حدود 760 میلیون نفر است. از صبح امروز بیش از 3.75 میلیون نفر تایید شد از طریق تست در سراسر جهان است.

Balloux گفت: این ویروس به نظر می رسد بسیار به تازگی. “نتایج ما در خط با برآورد قبلی و اشاره به تمام دنباله های یک جد مشترک نسبت به پایان سال 2019 حمایت از این که مدت زمانی که SARS-CoV-2 شروع به پریدن کرد به آن انسان میزبان” این مطالعه گفت.

“این بسیار اخیر” Balloux گفت. “ما واقعا, واقعا, واقعا اعتماد به نفس است که میزبان پرش اتفاق افتاد در اواخر سال گذشته.” این تیم توضیح داد که تمام جهش از تمام گوشه و کنار جهان مشابه هستند. “همه چیز از همه جا” تیم نوشت. “آن معرفی شده و معرفی شده و معرفی شده در تقریبا همه کشورها” Balloux گفت.

پزشکان همچنین گفت که آن را احتمالا غیر ممکن است برای پیدا کردن بیمار صفر در هر کشور به این ویروس آلوده مردم در اروپا و آمریکا برای هفته ها یا حتی ماه ها قبل از کشورها تایید خود را از مورد اول است.

همکار-بررسی پژوهش های موجود در این لینک.

منبع تصویر: مایکل رینولدز/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>