جدید کروناویروس طرح محرک ممکن است به شما 4000 دلار به تعطیلات بروید

  • روز دوشنبه آریزونا سناتور مارتا McSally پیشنهاد جدید کروناویروس طرح محرک به نام سفر عمل است که ارائه یک اعتبار مالیاتی تا 4000 $به آمریکایی ها برای تشویق سفر.
  • سفر عمل خواهد پوشش 100 ٪ از هزینه های مربوط به ناهار خوری, مسکن, حمل و نقل, سرگرمی زندگی می کنند و جلسات کسب و کار حداقل 50 کیلومتر از خانه خود را.
  • واضح مشکل با سفر عمل است که آن را ارائه پول به آمریکایی ها نیاز دارند.

به عنوان فاجعه به عنوان دولت در پاسخ به این رمان coronavirus شده است, آن را به مراتب بدتر و بدون Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) عمل می کنند که افزایش مزایای بیکاری در سراسر هیئت مدیره قرار داده و 1200 دلار در جیب اکثر آمریکایی ها از طریق تاثیر اقتصادی پرداخت.

در این مرحله بسیاری از به اصطلاح محرک چک دریافت شده است و افزایش مزایای بیکاری را در مجموعه ای به پایان می رسد در پایان ماه ژوئیه اما همه گیر شده است. در واقع ما مجموعه ای از یک رکورد روزانه برای موارد جدید در روز چهارشنبه به عنوان ایالات آمریکا مانند فلوریدا و تگزاس و کالیفرنیا موفق به مهار گسترش ویروس. با هیچ پایان دادن به بحران بهداشت و درمان در نزد بسیاری از آمریکایی ها هستند و طبعا مورد عدم اقدام دولت گرفته است پس از مراقبت عمل بود گذشت نزدیک به سه ماه پیش, اما چند ایده و قطعه از قانون شده اند و شناور در اطراف در هفته های اخیر از جمله اعتبار مالیاتی به kickstart اقتصاد است.

ماه گذشته ایالات متحده در انجمن سفر تن به تن کشف امریکا اعتبار مالیاتی که تشویق آمریکایی ها به صرف پول در مواد غذایی, تفریح سرگرمی و حمل و نقل آنها را پرداخت 50% از آنچه آنها صرف هزینه های واجد شرایط را از طریق 2021. اعتبار مالیاتی را حداکثر در 4000 $در هر خانواده است.

ساختمان بر این ایده آریزونا سناتور مارتا McSally معرفی آمریکایی تخفیف مالیاتی و برنامه های تشویقی (سفر) عمل می کنند در این هفته. این لایحه را فراهم می کند nonrefundable اعتبار مالیاتی تا 4000 $در هر فرد بالغ برای هر گونه هزینه های متحمل شده در حالی که سفر بیش از 50 مایل از خانه. این هزینه ها شامل مواد غذایی و نوشیدنی, اسکان, حمل و نقل, زنده, سرگرمی, حوادث و هزینه های مربوط به همایش یا جلسات کسب و کار.

اگر این لایحه به پایان می رسد تا در حال عبور از آن اعمال خواهد شد عطف به ماسبق به شروع سال 2020 خواهد بود و گذشته از طریق 2021. مشترک filers را دریافت تا $8,000 و تا 500 دلار خواهد بود ارائه شده در هر مرحله مقدماتی کودک است. همچنین بر خلاف امریکا را کشف و طرح سفر قانون امر به 100 ٪ از هر واجد شرایط هزینه های متحمل شده در طول این دوره است.

این قطعا برای تلفن های موبایل مانند یک گام منطقی را به عنوان اقتصاد شروع به بازگشایی (با وجود بی پایان افزایش موارد) اما این موضوع با اعتبار مالیاتی است که آنها هیچ کاری انجام نمی برای کمک به آمریکایی ها نیاز امروز است. ده ها میلیون نفر از آمریکایی ها هنوز هم از کار و به منظور استفاده از اعتبار مالیاتی (ارائه لایحه قانون می شود) آنها نیاز به صرف پول است که آنها تقریبا به طور قطع لازم نیست در حال حاضر. سفر قانون ایده بد نیست اما آن را نیز نه مستقیم تزریق پول نقد است که بسیاری از آمریکایی ها در جهت نیاز به پرداخت صورتحساب خود را.

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>