جدید کروناویروس جهش ممکن است آن را حتی بیشتر عفونی

  • رمان coronavirus عفونت رای در جریان بوده است تا به تازگی با جهانی COVID-19 منحنی صعود به ارتفاعات جدید.
  • سازمان بهداشت جهانی گفت: چند روز پیش coronavirus ندارد کمتر قدرتمند تر از قبل هشدار داد که خطر نمی گذشت. این ویروس نیست و کشنده تر یا سازمان گفت.
  • تحقیقات جدید نشان می دهد که شناخته شده coronavirus جهش ممکن است مسئول این ویروس را افزایش contagiousness به عنوان پاتوژن در حال حاضر سازگار با بدن انسان است.

رمان coronavirus نیست کمتر عفونی از آن استفاده می شود و سازمان بهداشت جهانی (WHO) گفت: چند روز پیش در پاسخ به ادعاهای ساخته شده توسط یک پزشک. آن را کشنده تر از قبل, یا, که, گفت:. این یک تهدید ما باید با احتیاط از به عنوان اقتصاد بازگشایی شده است. روزهای اخیر نشان داده اند که تعداد روزانه عفونت صعودی به اوج جدید نشان می دهد که جهان هنوز به پهن کردن منحنی. کشورها از جمله برزیل و هند و روسیه و ایالات متحده در حال گزارش از بین چند هزار نفر و ده هزار نفر از جدید COVID-19 موارد هر روز حتی اگر برخی از مناطق کاهش می یابد خود را caseloads.

محققان بر این باورند که این ویروس در حال حاضر بیشتر عفونی از قبل به لطف جهش که مشاهده شد در دیگر مطالعات ژنتیکی. دیگران در حال حاضر مورد مناقشه با این ادعا که این جهش ممکن است راننده اصلی عفونت های جدید. ژنتیکی تغییر نگرانی سنبله پروتئین موجود در خارج از ویروس است که متصل به گیرنده در سلول های انسان است.

محققان در موسسه تحقیقاتی اسکریپس در فلوریدا منتشر شده کار خود را در قبل از چاپ فرم و گفت یک جهش است که برچسب D614G می دهد این ویروس افزایش توانایی برای اتصال به سلول های انسان است.

این یک گام بسیار مهم در زندگی از ویروس اتصال خود را به یک سلول انسان برای آلوده کردن آن است. این ویروس خواهد شد و سپس با استفاده از تلفن همراه به عنوان خود گیاه را به صورت انبوه تولید بیشتر نسخه هایی از خود را که خواهد شد و سپس آلوده کردن سلول های دیگر و ادامه این روند تا زمانی که سیستم ایمنی بدن می تواند به خنثی کردن آن است. واکسن و برخی از داروهای ضد ویروسی است که در آثار در حال حاضر خواهد شد که هدف سنبله پروتئین برای جلوگیری از اتصال به گیرنده.

عمده جهش سنبله پروتئین می تواند به جلوگیری از آن, درمان از کار و به همین دلیل تیم های مختلفی در سراسر جهان در حال نظارت بر coronavirus جهش. محققان دیگر گفت که SARS-CoV-2 تغییرات مشاهده شده تا کنون نمی خواهد مانع خروج واکسن کار می کنند.

“ویروس ها با این جهش بیشتری بودند عفونی از کسانی که بدون جهش در سلول فرهنگ سیستم ما استفاده می شود, موسسه تحقیقات virologist Hyeryun چو گفته سی ان ان.

محققان D614G جهش در آزمایشگاه آزمایش و دریافتند که جهش می دهد این ویروس بیشتر در خوشه و باعث می شود آنها را با ثبات تر. مطالعه نشده است بررسی شده اما برخی از دانشمندان در حال حاضر موافقت با پیدا کردن. “این مهم است زیرا آن را نشان می دهد که این ویروس می تواند تغییر کند و تغییر به نفع خود و احتمالا به ضرر ما” ویلیام Haseltine گفته سی ان ان. “این یک کار خوب انجام داده و تا کنون از تطبیق با فرهنگ انسانی است. شما می توانید در بعضی از نقاط آن را دریافت نمی کند بسیار دور و در جاهای دیگر آن را به یک روز زمینه.”

“گاهی اوقات در اواسط ماه ژانویه تغییر وجود دارد که اجازه این ویروس برای تبدیل شدن به بیشتر های عفونی. این به آن معنا نیست آن را کشنده تر است,” او گفت:. “این باعث می شود آن را در حدود 10 برابر بیشتر عفونی.”

Haseltine است virologist و بیوتکنولوژی کارآفرین به عنوان به خوبی به عنوان رئیس دسترسی بین المللی سلامت. او توضیح داد که Scripps تیم نشان داد در سه آزمایش متفاوت که D614G جهش ویروس ساخته بیشتر عفونی. گذشته از دادن این ویروس توانایی متصل به سلول های ساده تر جهش نیز کمک می کند تا آن را وارد سلول آسان تر از قبل است.

محققان استدلال چند ماه پیش که D614G جهش غالب شد شکل virus چرا که آن را بیشتر عفونی یکی اگر چه گزارش های دیگر که به دنبال گفت D614G نیست مسئول افزایش COVID-19 انتقال است.

به عنوان ما در حال حاضر مشاهده coronavirus مطالعات بیشتر نیاز به تایید قبل از ما می توانید در قرعه کشی نتایج واقعی. بهترین مثال در راه است که به کار گرفته اطلاعات در مورد بدون علامت انتقال به شدت بی مهارت آن پیام در مورد فوق العاده مهم از جنبه های این بیماری است. به طور جداگانه محققان تا به حال به برداشت دو COVID-19 مطالعات از جمله بزرگترین هیدروکسی کلروکین تحقیقاتی که گفت: مواد مخدر کار نمی کند در برابر coronavirus. دیگر هیدروکسی کلروکین مطالعات به نظر می رسد به زودی پس از آن, اما,, و آنها را به همان نتیجه گیری است.

نکته این است که بیشتر اطلاعات مورد نیاز در مورد D614G جهش و این احتمال وجود دارد که ما به شما دیدن نتایج بیشتر به زودی. چرا که چندین مواد مخدر اتفاق می افتد به هدف سنبله پروتئین برای خنثی کردن ویروس از جمله واکسن نامزدها و آنتی بادیهای مونوکلونال درمانی. این داروها در انسان آزمایش در حال حاضر و آنها را به تولید نتایج در ماه های آینده.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>