جدید به روز رسانی بتا برای واتساپ در سیستم عامل iOS می افزاید: کد QR پشتیبانی

ما گزارش داد که واتساپ را افزایش می دهد محدودیت های آن در گروه تماس صوتی و تصویری. در حال حاضر WABetaInfo گزارش می دهد که یک به روز رسانی جدید برای محبوب نرم افزار پیام منتشر شده است. در حال حاضر آن را در دسترس است تنها برای کاربران بتا در iOS. جدید ویژگی های به روز رسانی مدتها در انتظار بسیاری از کد QR پشتیبانی گزینه و این گزارش نیز آمده برای کاربران آندروید به زودی.نسخه جدید 2.20.60.27 است که هنوز بتا ارائه می دهد امکان به رمز در آوردن تاریخچه چت خود را که حمایت کردن در iCloud و مهمتر از آن فراهم می کند پشتیبانی از کدهای QR. بیشتر به طور خاص از ویژگی های جدید اجازه می دهد تا برای یک شخصی QR کد تولید شده است که شما می توانید پس از آن به اشتراک گذاری با دوستان خود را در جهت آنها را به شما در پیدا کردن به راحتی در WhatsApp.

علاوه بر این, اگر شما اتفاق می افتد برای به اشتراک گذاشتن کد QR با فرد اشتباه شما می توانید آن را تنظیم مجدد و ایجاد یک جدید بدون محدودیت چگونه بسیاری از زمان شما می توانید انجام این کار. این مهم است به یاد داشته باشید که با به اشتراک گذاری کد QR شما نیز به اشتراک گذاری شماره تلفن خود را به طوری که این ویژگی است که برای برقراری ارتباط ناشناس.

اما به عنوان این است که یک سمت سرور به روز رسانی هر کس نمی خواهد آن را دریافت کند در همان زمان, اما باید آن را بیش از چند روز آینده (برای کاربران بتا در iOS). خوشبختانه, آن را محدود به منطقه بنابراین شما می توانید آن را هر کجا که شما زندگی می کنند اگر شما ثبت نام در تست بتا برنامه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im