• Animal Crossing: New Horizons راه اندازی شد برای نینتندو تغییر در مارس 20, 2020.
  • شده اند وجود دارد چند به روز رسانی جزئی برای عبور حیوانات از آن زمان به بعد اما داده های معدن نشان می دهد که تعدادی از ویژگی های نام تجاری جدید ممکن است در کار می کند.
  • افق های جدید دریافت خواهد شد به روز رسانی در اواخر ماه آوریل برای روز زمین است.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

Animal Crossing: New Horizons بود که همیشه رفتن به یک ضربه بزرگ برای نینتندو اما انتشار آن فقط تا اتفاق افتاده است همزمان با اعلام یک بیماری همه گیر است که مجبور است هر کس به ماندن در داخل. در نور از coronavirus آن را تعجب آور نیست که افق های جدیدی را تبدیل به یک پدیده بین المللی اما یک ماه از راه اندازی تنها تغییر بزرگ است که بازیکنان را دیده اند در این بازی اسم حیوان دست اموز روز رویداد رخ داده است که بیش از عید پاک است.

نینتندو در حال حاضر نشان داد که روز زمین جشن گرفته خواهد شد در بازی نیز وجود دارد اما به نظر می رسد برخی از مهم شده در این آثار است که می تواند نور روز را مشاهده کنید به زودی به عنوان به خوبی. کاربر توییتر Ninji کنده به افق های جدید در بر داشت و تعدادی از ویژگی ها و شخصیت هایی که هنوز دیده می شود در این بازی است. شایان ذکر است که هیچ چیز Ninji نشان می دهد تضمین شده است به آن اضافه شود اما ما می توانیم برخی از این ویژگی ها به عنوان اوایل این هفته.

با توجه به Ninji کد را در بازی نشان می دهد که وجود دارد به زودی اضافی ارتقاء برای موزه و ارتقاء آن ممکن است شامل دو ساختمان مستقل: یک فروشگاه و یک کافه. کافه گفت به ترکیب gyroids که موارد عجیب و غریب با چهره های که حذف عجیب و غریب برای تلفن های موبایل و به نظر می رسد تقریبا در هر عبور از حیوانات بازی به تاریخ. شده است وجود دارد هیچ نشانه ای از آنها را در افق های جدیداما به زودی ممکن است تغییر.

Redd (همچنین به عنوان شناخته شده دیوانه Redd) است که ظاهرا ساخت باز گشت به عنوان به خوبی و آوردن تقلبی هنر است که او به فروش می رسد در بازی های قبلی با او. شما باید قادر به پیدا کردن Redd در راز ساحل در سمت شمال جزیره خود را که در آن او را بارانداز کشتی خود را و به طور بالقوه شما فروش چیزهایی که شما نمی توانید در گوشه را از شکاف دیوار.

مقدار فلور به گیاه خواهد شد گسترش به طور قابل توجهی به عنوان به خوبی به عنوان بوته از بازی های قبلی ذکر شده در کد از جمله azalea ترش, holly, ادریسی, camellia و osmanthus. وجود دارد همچنین سبزیجات مانند گوجه فرنگی و گندم و نیشکر و سیب زمینی و هویج و کدو تنبل است. وجود خواهد داشت بیشتر جانوران در آینده هم با غواصی به بازیکنان فرصتی برای گرفتن موجودات نمی توانند به دست آوردن توسط ماهیگیری. Ninji می گوید که حتی بخشی از ذخیره فایل در حال حاضر این سایت متعلق به فروشگاه این موجودات با وجود این واقعیت نیستند در این بازی نشده است.

ما هیچ ایده زمانی که و یا اگر هر یک از این اضافات آن را به بازی اما برای میلیون ها نفر از نینتندو سوئیچ صاحبان خریداری شده که عبور از حیوانات, به روز رسانی مانند این خواهد بود استقبال با اصل رفعت.

منبع تصویر: نینتندو

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im