جدید Amazon Fire HD 8 قرص با راه اندازی یک پایه برچسب قیمت از $90

آمازون دارای تجدید Fire HD 8 ترکیب با یک پردازنده سریعتر دیگر عمر باتری و ذخیره سازی بیشتر.
محدوده جدید متشکل از Fire HD 8, Fire HD 8 پلاس Fire HD 8 Kids Edition. همه بیمه 2.0 GHz quad-core processor که آمازون می گوید منجر خواهد شد 30 درصد افزایش عملکرد نسبت به نسل قبلی. هر سه قواره یک ورزش 8-اینچ صفحه نمایش و آمد با USB-C پورت برای شارژ.

این تبلت همچنین یک حالت بازی است که mutes اطلاع رسانی از برنامه های دیگر در طول جلسات انجمن.

کمی گران تر از نسل قبلی است اما هنوز هم بسیار مقرون به صرفه

آتش HD 8 ارائه می دهد 2GB RAM, و ذخیره سازی 32GB یا 64GB حافظه داخلی. حافظه داخلی قابل ارتقا تا 1TB با یک کارت حافظه microSD است. آمازون ادعا می کند که این مدل می تواند تا 12 ساعت در یک شارژ. آن را در دسترس است در رنگ های سیاه و آلو, گرگ و میش, آبی, سفید و تخته سنگ. قیمت شروع می شود در $90 است که 10 دلار بیشتر از سلف خود.

آتش HD 8 به علاوه به همراه 3GB RAM, و آن را نیز می تواند شارژ بی سیم, اما شما باید به یک شارژر بی سیم خود را. USB-C شارژر سریع تر از یک همراه با ورود به سطح نسخه. با این یکی شما می توانید در شش ماه اشتراک به کیندل نامحدود است. آتش HD 8 به علاوه شما را به مجموعه ای $110 در پایگاه خود را پیکربندی.

و در نهایت وجود دارد Fire HD 8 Kids Edition که به عنوان نام آن پیداست هدف در کودکان است. آن را تا 2GB از RAM و 32 گیگابایت قابل ارتقا است بومی سازی. امکانات اضافی شامل یک بچه-اثبات مورد 1 سال از FreeTime نامحدود است که به کودکان شما دسترسی به بیش از 20000 نرم افزار, بازی, فیلم, کتاب ها و محتوای آموزشی و یک سال 2-نگران-رایگان تضمین, که بدان معنی است که اگر بچه خود را می شکند تخته آمازون را جایگزین آن را به صورت رایگان. این یکی از هزینه $140 و موجود در رنگ های آبی و صورتی و بنفش. برای کسانی که به دنبال خرید دو تبلت آمازون ارائه تخفیف از $70.

قبل از دستور را شروع کرده اند و محموله آغاز خواهد شد در ژوئن 3.

tinyurlis.gdv.gdv.htulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>