جدید AirPower نشت را نشان می دهد اپل شارژ مت کار به عنوان در نظر گرفته شده

  • اپل گزارش شده است که هنوز کار بر روی آن AirPower شارژ بی سیم حصیر و نشت به ما می دهد یک نگاه اجمالی از حصیر شارژ اپل دیده بان و یک AirPods مورد به طور همزمان.
  • اپل ارواح AirPower به نظر می رسد که طراحی مشابه اما با USB-C پورت شارژ.
  • قبلی نشت ادعا AirPower می تواند راه اندازی در اوایل سه ماهه چهارم سال 2020 است.

نه هر محصول جدید می توان به عنوان موفق به عنوان آی فون اما AirPower هرگز حتی در خارج از زمین.

اپل اعلام کرد AirPower شارژ بی سیم حصیر در سپتامبر 2017 در یک رویداد رسانه ای در کنار آیفون X و آیفون 8 با یک برنامه ریزی راه اندازی در اوایل سال 2018 است. اما 2018 آمد و رفت بدون هیچ گونه نشانه ای از شارژر و شایعات شروع به پخش شده است که اپل در حال اجرا بود به مسائل مهندسی. AirPower نام تجاری در واقع به نظر می رسد در بسته بندی آیفون XS و AirPods شارژ بی سیم مورد, اما در ماه مارس 2019 اپل تایید کرد که آن را تا به حال در نهایت لغو این پروژه به دلیل آن بود که قادر به رسیدن به شرکت “استانداردهای بالا.”

آن را مانند به نظر می رسید که ممکن است آخرین ما همیشه می خواهم بشنوم AirPower اما در ماه مارس پرکار اپل leaker جان Prosser گفت: “AirPower نیست مرده” ادعا کرده است که کار بر روی این پروژه در حال راه اندازی مجدد داخلی. او نمی تواند تضمین کند که احیا AirPower هرگز نور روز را مشاهده کنید, اما اپل تا به حال حداقل شروع نمونه سازی دوباره. و در حال حاضر سه ماه بعد Prosser بازگشت بالقوه نگاه اولیه در دستگاه.

شارژ حصیر نشان داده زیر را قطعا به نظر می رسد مانند AirPower که اپل اعلام کرد در سال 2017. به عنوان Prosser, توضیح می دهد, بزرگترین مسئله که اپل مواجه شد, درگیر, ساعت اپل, اما عکس این ادعا نمونه های زیر نشان می دهد اپل واچ شارژ در AirPower در کنار AirPods مورد:

طبق معمول داستان می شود حتی بیشتر جالب در پاسخ به Prosser را صدای جیر جیر. ظاهرا این عکس بالا که گذشت در اطراف آنلاین قبل از Prosser را تایید اما او می خواست به منظور بررسی صحت نشت قبل از او به اشتراک گذاشته و آن را در حساب خود. Prosser همچنین تایید کرد که نمونه اولیه با استفاده از USB-C کابل.

قبلا Prosser ادعا کرده که آخرین AirPower نمونه کمتر کویل با همپوشانی کمتر از اوراق شارژر یک A11 Bionic تراشه برای مدیریت حرارت و کابل رعد و برق در سمت راست از دستگاه اگر چه او گفت که این تغییر در مدل های خرده فروشی. شایان ذکر است که این دستگاه در تصویر بالا دارای یک کابل مناسب در این مرکز است. او پیش بینی کرد که AirPower خواهد هزینه حدود 250 دلار خواهد بود و راه اندازی در Q4 سال 2020 یا Q1 2021.

ما هنوز نمی دانیم که آیا یا نه AirPower شارژ حصیر را تا کنون منتشر خواهد شد اما اگر آن را در واقع به عنوان دور همراه در توسعه این عکس ها نشان می دهد این احتمال وجود دارد که ما می توانیم آن را در آی فون 12 رویداد رسانه ای این سقوط و یا حتی WWDC سال 2020 که آغاز و در روز شنبه, ژوئن 22nd.

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>