جدید 10.8 اینچی اپل و 8.5 اینچی iPad Mini با 20W شارژر داخل جعبه

آیفون 12 و آیفون 12 نرم افزار شده است و تمرکز اصلی اپل عناوین در ماه های اخیر اما کسانی که به دور از تنها دستگاه در خط لوله. همچنین در حال توسعه در حال حاضر یک به روز رسانی طیف وسیعی از iPads ها که در حال حاضر بیشتر دقیق است.

این 10.8 اینچ, اپل, است, به احتمال زیاد جدید iPad Air

در یک پژوهش توجه به سرمایه گذاران به دست آمده توسط AppleInsiderقابل اعتماد تحلیلگر Ming-Chi Kuo تصریح کرد زودتر خود را ادعا می کند با توجه به نامشخص 10.8 اینچ, اپل, قرص و نسل بعدی آی پد مینی.سابق در اصل انتظار به جای موجود 10.2 اینچ بودجه iPad و اگر چه Kuo خودش هنوز مشخص نشده وضعیت جدیدتر اطلاعات نشان می دهد آن را به جای موفقیت فعلی 10.5 اینچی iPad Air.

این صفحه نمایش بزرگتر به نظر می رسد مجموعه ای برای زوج با USB-C به جای رعد و برق و خیلی باریک ناهنجاری الهام موجود iPad Pro طراحی شده است. فیزیکی دکمه صفحه اصلی به احتمال زیاد خواهد حذف و جایگزین با صفحه نمایش لمسی ID به جای ID به صورت نگه داشتن هزینه های پایین اگر گزارشها را باور.

نشسته در داخل قرص باید آینده A14 مصنوعی است که همچنین انتظار می رود در داخل آیفون 12 سری. آیا اپل ارائه خواهد شد یک مدل با 5G اتصال باقی مانده است دیده می شود اما.

Ming-Chi Kuo معتقد است که 10.8 اینچی است که در مسیر به اولین بازی رسمی خود را بعد از این سال احتمالا در کنار آیفون 12 صف در ماه اکتبر. این اعلام جدول زمانی نشان می دهد وجود دارد بوده است و کمترین تاثیر را در توسعه از COVID-19 بیماری همه گیر.

بعدی آی پد مینی اتخاذ خواهد شد 8.5 اینچ صفحه نمایش

در مورد فوق iPad Mini مدل Kuo پیش از این اعلام کرد که صفحه نمایش را به نشستن در جایی بین 8.5 اینچ و 9 اینچ است. پس از بررسی بیشتر این تحلیلگر می گوید: در حال حاضر اپل برای حل و فصل 8.5 اینچ پنل.

نسخه های موجود دارای یک کوچکتر 7.9 اینچ صفحه نمایش و در عین حال این تبلت باید تقریبا به همان اندازه به عنوان یکی از جدید. مانند بعدی آیپد ایر بعد از آیپد مینی انتظار می رود که به اتخاذ یک iPad Pro-مانند طراحی بدون دکمه صفحه اصلی.

اپل همچنین ممکن است را انتخاب کنید USB-C بیش از رعد و برق برای تبلت, اما کو هنوز برای به اشتراک گذاشتن هر گونه اطلاعات در مورد که سوئیچ.

نسل بعدی آی پد مینی است که انتظار می رود به اولین آن در نیمه اول سال 2021 که بدان معنی است که اعلام خواهد شد به احتمال زیاد در محل مارس رویداد و یا در WWDC در ماه ژوئن 2021. باید آن را همراه با یک 5G iPad Pro.

تمام iPads ها به زودی کشتی با 20W شارژر سریع

به عنوان برخی از شما ممکن است را دیده اند،, جدید, 20W, شارژر سریع از اپل به تازگی به بیرون درز کرد. اوایل اطلاعات پیشنهاد آن را کشتی با آیفون 12 سری اما Ming-Chi Kuo دیروز افشا و خنثی است که نظریه.

او به جای انتظار آیفون 12 و آیفون 12 نرم افزار به کشتی بدون شارژر و یا EarPods در جعبه. به بیرون درز 20W شارژر مشروع است, اما, شد و به جای آن گنجانده شود در داخل تمام آینده اپل جعبه شروع با 10.8 اینچی iPad Air و 8.5 اینچ آی پد مینی.

موجود 5W و 18W آداپتور را گزارش توقف تولید تا پایان این سال است. این 12W جایگزین از سوی دیگر باید در تولید دیگر برای 9 تا 12 ماه تا موجود مدل های iPad خود را رسیدن به پایان زندگی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>