Netflix بکشد top 10 movies ژوئن 2020 یک شگفتی بزرگ در #1

 • با رمان coronavirus همه گیر در ادامه به انتقام ویران در سراسر آمریکا آخرین بار در ماه ژوئن بود دیگر ماه بزرگ برای Netflix بکشد.
 • مسئول مردم ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است راست, در حال حاضر, که بدان معنی است که آنها در جریان محتوای بیشتر از همیشه با استفاده از خدمات محبوب مانند Netflix بکشد.
 • در این پست ما پوشش بالای 10 فیلم محبوب ترین در Netflix بکشد در ماه ژوئن سال 2020 است.

جولای سال 2020 شکل گیری تا به حال یکی دیگر از عظیم ماه برای Netflix بکشد محتوای اصلی. در واقع این بزرگترین ماه در مدتی به عنوان دور به عنوان مقدار می رود. 60 عظیم مختلف اصلی فیلم را نشان می دهد و ویژه برتر خواهد شد در Netflix بکشد در ماه جولای و با مشخصات بالا منتشر شده آغاز شد و در روز پنج شنبه با ورود راهبه جنگجو. نام صدا ممکن است احمقانه, اما آن را به یک بزرگ بودجه عمل بسته بندی شده نشان می دهد که در حال حاضر تولید تن از وزوز در رسانه های اجتماعی. سپس پنج Netflix اصل منتشر شده در روز جمعه از جمله احیای The Baby-Sitters Club, قسمت 2 از فصل نهایی از کابل دخترانو به شدت مورد پیش بینی سری جدید JU-ON: Origins. وجود دارد مقدار زیادی بیشتر به نگاه به جلو به در طی این ماه از جمله Charlize Theron جدید اکشن, هیجان انگیز گارد قدیمی در جولای 10th, جدید فانتزی سری لعنت بازیگران کاترین لانگفورد که آغاز بکار در جولای 17th, و در فصل دوم از چتر آکادمی در ژوئیه 31. قطعا چک کردن کامل برنامه Netflix بکشد اصلی منتشر شده در ماه جولای سال 2020 بنابراین شما را از دست ندهید هر چیزی.

البته ژوئن نیز یک ماه بزرگ برای Netflix بکشد. تن جدید محتوای اصلی برای اولین بار در طول دوره از ماه و ما نیز شاهد مقدار زیادی از سرگرم کننده محتوای شخص ثالث وارد در Netflix بکشد فروشگاه در طول ماه. میخواستم بدونم که فیلم شدند, تماشا ترین در سراسر جهان در ماه گذشته? نگران نباشید ما رو شما پوشش داده شده است.

Flix گشت نگه زبانه ها در تمام جریان خدمات و ژوئن دستگیری در حال حاضر در دسترس است. که در آن Netflix نگران است این سرویس فقط نوشته بالا 10 لیست برای هر دو فیلم را نشان می دهد و در ماه ژوئن. این جهانی لیست نه فقط در آمریکا وجود دارد و بسیار بزرگ در نقطه #1 در ماه ژوئن سال 2020 است. در واقع #1 و #2 محبوب ترین فیلم در Netflix بکشد در ماه ژوئن هستند و هر دو بسیار بزرگ شگفتی زیرا آنها پرورشی به بالای لیست برای تمام دلایل اشتباه.

#1 فیلم بر روی Netflix در ماه ژوئن در سراسر جهان شد 365 روزو #2 فیلم در سطح جهانی بود روز گذشته از آمریکا جنایت. شما احتمالا تشخیص هر دو از کسانی که عناوین فیلم… چرا که آنها قابل ملاحظه ای هر دو دست منتقد نمرات از 0 ٪ در گوجه فرنگی فاسد است. که ایجاد همه نوع از وزوز در رسانه های اجتماعی و ظاهرا مردم فقط برای دیدن اگر آنها واقعا به عنوان بد به عنوان داوران ادعا کرد.

در اینجا بقیه top 10 most جریان فیلم در Netflix بکشد در ماه ژوئن سال 2020 از Flix گشت:

 1. 365 روز
 2. روز گذشته از آمریکا جنایت
 3. احساس ضرب و شتم
 4. از دست گلوله
 5. Da 5 Bloods
 6. مسابقه آواز یوروویژن: داستان آتش Saga
 7. زنبور شبکه
 8. شهود
 9. King Arthur: افسانه شمشیر
 10. رشد یو پی اس

ژاک اپستاین کرده و در اطراف فناوری اطلاعات و ارتباطات برای بیش از یک دهه برای اولین بار در بازاریابی و توسعه کسب و کار با دو خصوصی telcos پس از آن به عنوان یک نویسنده و سردبیر پوشش اخبار کسب و کار مصرف کننده الکترونیک و مخابرات. ژاک کار شده است به نقل از بی شماری برترين اخبار نشریات. او همچنین به تازگی نام یکی از بالا 10 “قدرت تلفن همراه اثرگذارندهها” توسط مجله فوربس به عنوان یکی از, Inc. مجله top-30 اینترنت از چیزهایی که ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>