Netflix شروع خواهد شد لغو عضویت غیر فعال

در تلاش برای کمک به کاربران که در حال پرداخت برای عضویت Netflix بدون استفاده از آن, شرکت اعلام کرد که از آن خواهد شد درخواست اعضای غیر فعال برای تایید اگر آنها مایل به حفظ عضویت خود را.بیشتر به طور خاص اعضای که استفاده نشده Netflix بکشد برای یک سال و یا متوقف کرده اند برای تماشای بیش از دو سال خواهد بود و گرفتن ایمیل و یا در برنامه اطلاعیه شروع این هفته است.

اگر کاربران نمی تایید می کنند که آنها می خواهند به نگه داشتن خود را Netflix, اشتراک, آن را به طور خودکار لغو شود. البته دوباره فعال کردن عضویت در آن را به عنوان آسان به عنوان همیشه. فعال سازی مجدد یک حساب کاربری در عرض 10 ماه بازیابی قبلی پروفایل های مورد علاقه و تنظیمات کاربر برای راحتی.

Netflix اشاره می کند که کاربران غیر فعال به حساب ناچیز کمتر از نیمی از یک درصد از آن به طور کلی کاربر پایه است که این شرکت می گوید “تنها” چند صد هزار حساب.

سرویس جریان های غول پیکر دیده می شود قابل توجه افزایش مشترکین پس از coronavirus همه گیر آغاز شده که خانواده ها امروز تبدیل به سرگرمی های آنلاین با یک گزارش 47 درصد افزایش در ثبت نام های جدید-یو پی اس در حالی که رقابت در جریان خدمات (به جز برای تلویزیون اپل+) بدست حتی نتایج بهتر است. دیزنی+ دیدم متناوب 300% افزایش مشترکان جدید در حالی که HBO در حال حاضر دیدم 90%.

چند هفته قبل که ما منتشر شده یک لیست از 8 خنده دار Netflix استندآپ کمدی فوق العاده برای دیدن در انزوا از جمله ویژه از کمدین افسانه ای دیو Chappelle, هنجار, مک دونالد, Brian Regan and Bill Burr. پس از Netflix نیز بدست کمدی جدید ویژه از Patton Oswalt نیز به خوبی به ارزش تماشای.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im