• Netflix را در ماه اوت سال 2020 انتشار لیست در حال حاضر رسمی پس ما دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن در اوایل این ماه وجود دارد و یک تن به شدت مورد پیش بینی محتوای جدید در فروشگاه برای مشترکین.
  • نکات برجسته عبارتند از: جدید اکتان بالا, هیجان انگیز, پروژه Power با بازی جیمی فاکس و جوزف گوردون-لویت و لوسیفر فصل 5.
  • در اینجا ما اجرا را از طریق تمام نسخه برنامه Netflix بکشد اصلی فیلم را نشان می دهد و برای ماه آگوست است.

اگر پول بسیار تنگ در حال حاضر و شما به دنبال راه هایی برای صرفه جویی در, شما قطعا باید در نظر لغو اشتراک شما خدمات از جمله Netflix بکشد — و چک کردن این 10 عالی پخش آنلاين جایگزین است که همه به طور کامل رایگان است. بیکاری هنوز هم در آسمان بالا در ایالات متحده با توجه به ذهن ما-bogglingly افتضاح پاسخ به این رمان coronavirus پس از آن کاملا قابل فهم اگر شما به دنبال برای کاهش هزینه های کمی. شما همیشه می توانید راه اندازی مجدد خود را Netflix اشتراک در هر زمان که شما دوست دارید ، و هنگامی که شما انجام, شما باید مقدار زیادی از عکس جدید اصلی نشان می دهد و فیلم فقط در حال انتظار برای جاری می شود.

مرداد تنظیم شده بود بسیار شلوغ ماه در Netflix با بیش از 100 جدید, فیلم, سریال ویژه, مجموعه اضافه شده به Netflix محتوای فروشگاه در طول ماه. شما می توانید تمام برنامه های منتشر شده در اینجا ما زودتر پوشش, اما بسیاری از مردم خارج وجود دارد نگران هستند و عمدتا با جدید اصلی فیلم را نشان می دهد و Netflix برنامه ریزی شده در هر ماه. کسانی که مردم نا امید نمی شود در ماه اوت به دلیل Netflix در حال برنامه ریزی عظیم مختلف 60 اصلی منتشر شده در طول ماه.

وجود دارد مقدار زیادی به هیجان زده در مورد در Netflix بکشد در ماه اوت سال 2020 اما بالاترین-مشخصات نسخه اصلی به پروژه قدرت در 14 اوت. این یک اکتان بالا, هیجان انگیز با بازی Jamie Foxx و جوزف گوردون-لویت در مورد یک داروی جدید است که به مردم موقت ابرقدرت. آن را برای تلفن های موبایل بسیار احمقانه و آن را به خوبی ممکن است — اما آن را نیز در شکل دادن به بزرگترین آزادی از ماه اوت است. سپس دوباره لوسیفر فصل 5 تنظیم شده است برای رسیدن به ماه آگوست 21st, و بدیهی است که رفتن به بزرگ نیز هست.

می خواهید برای دیدن چه چیز دیگری است در فروشگاه برای Netflix بکشد مشترکین در ماه آینده ؟ کامل Netflix اوت سال 2020 انتشار لیست زیر را می توان یافت و ما شامل لینک های که در دسترس بنابراین شما می توانید به بررسی تریلر.

جریان اوت 1

جریان August 2nd,

جریان August 3rd

جریان اوت 4

جریان August 5th,

جریان August 6th,

جریان اوت 7

جریان اوت 10

  • بازی در یک کمدی متقاطع رویداد — NETFLIX اصلی

جریان اوت 11

جریان August 12th,

جریان اوت 13

جریان 14 اوت

جریان اوت 15

جریان اوت 17

جریان August 19th,

جریان August 20th,

جریان August 21st,

جریان اوت 25

جریان اوت 26

  • انجام سل سل لا لا سل — NETFLIX اصلی
  • La venganza de Analía — NETFLIX اصلی
  • میلیون دلار خانه ساحل — NETFLIX اصلی
  • افزایش ققنوس — NETFLIX مستند

جریان اوت 27

جریان August 28th,

ژاک اپستاین کرده و در اطراف فناوری اطلاعات و ارتباطات برای بیش از 15 سال برای اولین بار در بازاریابی و توسعه کسب و کار با دو خصوصی telcos پس از آن به عنوان یک نویسنده و سردبیر پوشش اخبار کسب و کار مصرف کننده الکترونیک و مخابرات. ژاک کار شده است به نقل از بی شماری برترين اخبار نشریات در ایالات متحده و سراسر جهان است. او همچنین به تازگی نام یکی از بالا 10 “قدرت تلفن همراه اثرگذارندهها” توسط مجله فوربس به عنوان یکی از, Inc. مجله top-30 اینترنت از چیزهایی که ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im