• Netflix اعلام کرده کامل آن ممکن است سال 2020 انتشار لیست و همانطور که انتظار می رود این بسته بندی کامل از مشخصات اصلی فیلم و فروش فوق العاده.
  • وجود دارد ده ها تن از جدید Netflix اصل مجموعه به برتر این دوره از ماه مه وجود دارد اما دو منتشر شده در خاص است که مردم به دنبال به جلو به بسیاری از.
  • این اولین بار است که فضا نیروی بازیگران Steve Carell و دوم به شدت مورد پیش بینی جدید stand-up ویژه از Jerry Seinfeld.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

مارس شده است زیبا و جامد ماه برای Netflix بکشد در شرایط جدید اصلی فیلم را نشان می دهد و اکران در این سرویس و برخی از مهمترین شدت مورد پیش بینی های جدید از ماه ها هنوز به آمده است. فصل 2 از Ricky Gervais تیره, کمدی, زندگی پس از آغاز بکار فردا به عنوان نشانی از عمل بسته بندی شده, هیجان انگیز استخراج starring Chris Hemsworth. فصل 4 از آخرین پادشاهی شرح زیر است دو روز بعد و پس از آن در روز دوشنبه Netflix بکشد انتشار اولین فصل Never Have I Everجدید, سنی, نوجوانان, کمدی ایجاد شده توسط Mindy Kaling. بدانم چه بزرگ جدید Netflix اصلی فیلم را نشان می دهد و شما ممکن است در حال حاضر از دست رفته این ماه ؟ شما می توانید پیدا کردن کامل برنامه Netflix بکشد اصلی منتشر شده برای ماه آوریل سال 2020 حق در اینجا.

هنگامی که شما انجام می شود که آن هم به نوبه خود توجه خود را به مارس سال 2020 — و شما خواهد بود خوشحالم که شما به این دلیل این ماه بسته بندی شده است پر از شدت پیش بینی منتشر شده است. نه مختلف Netflix اصلی فیلم را نشان می دهد و خواهد بود منتشر شده در مارس 1, تنهایی, اما در عمل واقعا شروع می شود در مارس 5, با انتشار یک نام تجاری جدید Jerry Seinfeld, stand-up comedy ویژه به نام جری ساینفیلد: 23 دقیقه برای کشتن. فصل 4 از Workin’ بچه زیر یک روز بعد و سپس مرده را به من فصل 2 منتشر خواهد شد, در مارس 8th. اگر شما در حال حاضر دیده می شود که فصل اول از این تیره کمدی بازیگران Christina Applegate and Linda Cardellini, شما واقعا نیاز به آن را چک کنید.

وجود دارد مقدار زیادی بیشتر با مشخصات بالا منتشر شده طی ماه مه از جمله تعاملی ویژه Unbreakable Kimmy Schmidt: Kimmy مقابل. کشیش, سحر و جادو برای انسان فصل 3 و شوی ویژه از Patton Oswalt. که گفت: یکی وجود دارد نشان می دهد و یک به تنهایی نشان می دهد که هر کس به دنبال به جلو به بسیاری از ماه آینده. درست است که فضا نیروی فصل 1 تنظیم می شود منتشر شده در جمعه, مارس 29! جدید سریال کمدی با الهام از تهمت مسخره فضای جنگ شاخه نظامی (بله, این یک چیز واقعی) ستاره Steve Carell و ایجاد شده توسط Greg Daniels که او نیز در پشت افسانه ای کمدی دفتر و پارک و تفریح و سرگرمی.

شما می توانید تقویم کامل از ماه مه منتشر شده از جمله محتوای شخص ثالث حق در اینجا. اما اگر شما می خواهید تمام کرک محروم کردن بنابراین شما می توانید تمرکز بر روی تمام Netflix جدید محتوای اصلی این است که این مجموعه به برتر در ممکن است شما آن را همه را از زیر گذاشته شد.

جریان مارس 1st

جریان مه 5

جریان مه 6

جریان مه 7

جریان 8 مارس

جریان مه 11

جریان مارس 12th,

جریان مه 13

جریان مه 15

جریان مه 16

جریان مارس 18th,

جریان مه 19

جریان مه 20

جریان مارس 22nd,

جریان مارس 26th,

جریان مارس 27th,

  • من دیگر در اینجا NETFLIX فیلم

جریان مه 28

جریان مارس 29th,

منبع تصویر: XanderSt/شاتر

ژاک اپستاین کرده و در اطراف فناوری اطلاعات و ارتباطات برای بیش از یک دهه برای اولین بار در بازاریابی و توسعه کسب و کار با دو خصوصی telcos پس از آن به عنوان یک نویسنده و سردبیر پوشش اخبار کسب و کار مصرف کننده الکترونیک و مخابرات. ژاک کار شده است به نقل از بی شماری برترين اخبار نشریات. او همچنین به تازگی نام یکی از بالا 10 “قدرت تلفن همراه اثرگذارندهها” توسط مجله فوربس به عنوان یکی از, Inc. مجله top-30 اینترنت از چیزهایی که ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im