• یکی از پربیننده ترین نشان می دهد در Netflix بکشد در حال حاضر است پول دزدییک اسپانیایی به زبان انگلیسی سریال در مورد یک گروه از مجرمان که فقط عرضه فصل چهارم آن است.
 • این هفته آخرین رتبه بندی پربیننده ترین نشان می دهد در streamer شامل چندین خارجی سری به عنوان Netflix کاربران همچنان به دنبال جدید نشان می دهد برای اضافه کردن به خود را coronavirus قرنطینه شراب خواری لیست.
 • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

اخیرا, من پیدا کردم خودم را برای رسیدن به Netflix کرایه که هزينۀ — نه buzziest مسائل مانند ببر پادشاه و یا بیش از حد گرم که مسئولیت رسیدگی به که اینترنت به نظر می رسد به عشق در حال حاضر و بیشتر در امتداد خطوط نشان می دهد مانند پول دزدی و streamer رشد شمع سریال کره ای. من گمان می کنم آن را با خاراندن خارش مربوط به قادر به سفر در حال حاضر به دلیل coronavirus همه گیر و تماشای برنامه نویسی از سراسر جهان در یک راه حداقل اجازه می دهد تا ذهن خود را در سفر زمانی که بدن شما نمی تواند.

برای مثال این نیز دلیل من فقط به پایان رسید ابتلا به آخرین دسته ای از تراس خانه که اضافه کردم به Netflix بکشد چند هفته پیش — تراس خانهبودن فوق العاده محبوب ژاپنی واقعیت نشان می دهد که یک شرکت تولید بین Netflix و فوجی تلویزیون. در آن یک گروه از شش غریبه (سه مرد و سه زن) با هم زندگی می کنند اما بر خلاف دینامیک است که آشکار در نسخه آمریکایی این درام, مستاجران هستند همه خوب به هر یک از دیگر برای سقوط در عشق (معمولا در یک تا حد زیادی پاکدامن مد) را در تاریخ به کار و کمک به یکدیگر به دنبال جاه طلبی های خود را در زندگی. و این است که بسیار آن است. می توانید آن را به صورت یک ذن تماشای تجربه است و قطعا بر خلاف هر چیزی که شما می خواهم پیدا کردن در آمریکا که برای اطمینان حاصل کنید.

وقتی که می آید به آخرین رتبه بندی از آنچه پربیننده ترین در Netflix بکشد در حال حاضر ما به نوبه خود برای همیشه قابل اعتماد تیم در جریان موتور جستجو Reelgood که مطالعات نشان داده از آن بیش از 4 میلیون کاربر فعال ماهانه. در این هفته از آوریل 16-22 به من گفت: زبان خارجی عناوین شامل یک تکه از 10 عنوان با پول دزدی در بالا. من شده است به این معنی که به بررسی کنید که یکی در خارج و احتمالا به زودی شروع — فصل چهارم آن فقط عرضه در Netflix بکشد و سری به دنبال یک گروه از مجرمان که با هم در فصل 1 به جلو و حماسی دزدی و ما به دنبال چه آشکار از وجود دارد.

فراتر از آن, Netflix بینندگان bingeing بیشتر در عناوین مانند فرود سقوط در شما, نخبگانو نامتعارف. فرود سقوط در شما یکی از مورد علاقه من در تمام زمان Netflix سری — آن را به یک کره جنوبی درام در مورد یک اری برنده زن که دارای یک حادثه و به پایان می رسد تا در سراسر مرز جایی که او در عشق سقوط با یک کره شمالی سرباز. این احساس خوب خارجی سری شما نمی دانستید شما نیاز در حال حاضر برای اضافه کردن به خود را قرنطینه باید شراب خواری لیست.

در اینجا آخرین لیست از Reelgood:

 1. پول دزدی
 2. دکتر فاستر
 3. اوزارک
 4. Tiger King: قتل و ضرب وشتم و جنون
 5. غریبه همه چیز
 6. فرود اضطراری بر شما
 7. نخبگان
 8. Breaking Bad
 9. آموزش جنسی
 10. نامتعارف

منبع تصویر: Netflix

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im