• آیا شما خسته از ببر شاه نشده است ؟ که انبوه موفق و buzzy Netflix سری که دست آورد بزرگ بینندگان در هفته بعد از راه اندازی آن — برخی از 64 میلیون خانوار, به طور دقیق, Netflix اعلام کرد در روز سه شنبه.
  • اما حتی اگر docu-سری ثابت کرده است که همه جا یک پدیده فرهنگ پاپ این پرچم در حال اهتزاز است و در حال حاضر پیش بینی است که یکی دیگر از داغ Netflix اصلی (اسپانیایی زبان درام پول دزدیدر مورد یک گروه از مجرمان که با هم به جلو و حماسی دزدی است در مورد گرفتگی ببر پادشاه بینندگان در یک ماده از روز.)
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

من منتظر این اتفاق می افتد. ببر پادشاه و همه آن ذاتی جنون نبود رفتن را به ماندن بیشتر به تماشای تلویزیون نشان می دهد در Netflix بکشد برای همیشه تا آنجا که جو عجیب و غریب ممکن است باید امیدوار بود همه از ما نمی خواهد خسته از unhinged escapades و نزدیک به خون دشمنی با کارول Baskin.

در آن جدید فصلنامه نامه ای به سهامداران توزیع شده در سه شنبه, Netflix ارائه مختصر و مفید از چقدر کسب و کار خود (جای تعجب نیست) افزایش یافت با تشکر از همه به ما گیر بودن در خانه در حال حاضر به دلیل coronavirus چنین است که Netflix اضافه عظیم 15.77 مشتریان جدید در سه ماهه اول این سال است. کسانی که در میان مشتریان جدید که کمک کرد که ببر پادشاه این آمار که در آن بود. در ضمن جریان غول همچنین ارائه برخی از بینندگان داده های خود جدیدترین آمار سری مانند ببر پادشاهکه Netflix گفت: 64 میلیون خانوار را در چهار هفته آن را در دسترس بر روی خدمات. برای بسیاری از آن زمان این مجموعه شده است یکی از Netflix داغترین بیشتر به تماشای نشان می دهد. اما تا پایان این ماه وجود دارد یکی دیگر از Netflix اصلی — اسپانیایی-زبان درام در مورد یک گروه از مجرمان که با هم به جلو و حماسی دزدی — که پیش بینی برای رسیدن به حتی بزرگتر از بینندگان ببر پادشاه.

پول دزدی است این مجموعه نشان می دهد که برنده فقط در مورد هر جایزه ممکن است در آن کشور و آن Netflix است که برآورد هر آن جدیدترین سهامدار نامه را متصلب تا بینندگان از 65 میلیون خانوار تا پایان این ماه (حدود 1 میلیون بیشتر از ببر پادشاه). در اینجا تریلر فصل 4 از پول دزدیدر صورتی که شما نمی آن را بررسی کرده است:

این سری عنوان آن در اسپانیایی La Casa de Papelبرگزار کرده است یک نقطه در streamer خود را رتبه بندی بالا 10 را نشان می دهد در ایالات متحده از روز پس از آن منتشر شد. در زمان نوشتن این مقاله آن را به عنوان رتبه محبوب تر از دفتر در Netflix بکشد.

نشان می دهد به دنبال یک گروه سارق مسلح بانک که در حال برداشت و کنار هم قرار دادن یک شخصیت شناخته شده به عنوان “استاد” با هدف سرقت سلطنتی نعناع و بانک مرکزی اسپانیا است. که مجموعه صحنه را برای نشان می دهد که اضطرارا شراب خواری-قادر سواری هیجان و قطعا مستحق یک نقطه خود را در قرنطینه سازمان دیده بان لیست در حال حاضر. و این دقیقا این نوع از نمایش است که به کمک Netflix رسیدن به چنین رکوردی عملکرد در فقط سه ماهه به پایان رسید.

“به عنوان پناهگاه مردم در خانه ما امیدواریم که ما می تواند کمک کند که تجربه قابل تحمل تر با ارائه طیف متنوعی از محتوای با کیفیت بالا برای ما اعضای” جدید سهامدار نامه می خواند. “در حالی که محصولات ما تا حد زیادی متوقف شد در سراسر جهان, ما از سود زیادی خط لوله از محتوای شد که هر دو کامل و آماده برای راه اندازی و یا در پس از تولید زمانی که فیلمبرداری متوقف شده است.”

منبع تصویر: XanderSt/شاتر

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im