Netflix بکشد در نهایت درک شما هرگز از ادامه تماشای برخی از فیلم را نشان می دهد و شما شروع

  • Netflix بکشد در ادامه مشاهده لیست گرفتن از ویژگی های شما همیشه می خواستم توانایی ویرایش لیست و حذف آن به شما نشان می دهد طرح نیست و در بازبینی.
  • جدید حذف از ردیف دکمه در دسترس خواهد بود در داخل نرم افزار Netflix برای اندروید, هنگام انتخاب یک عنوان.
  • این قابلیت را به کاربران آیفون در هفته آینده. این معلوم نیست که آیا نسخه وب از Netflix را ببینید همان ارتقا دهید.

به عنوان بزرگ به عنوان Netflix بکشد ممکن است به اطراف نیست همه چیز در حال اجرا در جریان خدمات است که ارزش تماشای. خوشبختانه شما در کنترل لیست پخش و شما می توانید تصمیم بگیرید که برای جلوگیری از تماشای یک فیلم و یا تلویزیون را نشان می دهد که شما نمی توانید هضم است. اما Netflix را به خاطر داشته باشید که شما در میانهی شب به پایان رسید و این عنوان را هنوز هم در اطراف چوب که در ادامه مشاهده منو است که اجازه می دهد تا شما را به سرعت از سرگیری پخش به عنوان شما هرگز به پایان رسید. نه به ذکر است که آن نیز ممکن است ایمیل به شما یادآوری می کنند که شما در میانهی شب به پایان رسید و خاصی را نشان می دهد. ادامه تماشای ویژگی کاملا باید قابلیت های خود را در هر جریان خدمات و دیزنی+ بهترین نمونه از آن است. این سرویس تنها فعال خود ادامه مشاهده ویژگی هفته پس از راه اندازی رسمی است که ساخته شده آن را آسان تر برای برخی از مشتریان خود را از جریان پیشرفت است.

مشکل با Netflix را در ادامه مشاهده ردیف است که این شرکت اجازه نمی دهد شما از بین بردن عناوین را از لیست. آن را به عنوان اگر Netflix نمی خواهند درک کنند که شما هرگز از ادامه تماشای برخی از فیلم و تلویزیون را نشان می دهد در این لیست بعد از آن دوباره Netflix تنها دو دقیقه از وقت خود را به تعداد افراد خانواده شما به عنوان دیده می شود یک عنوان. اما رفتن به جلو Netflix بکشد در نهایت به شما اجازه حذف عنوان از لیست.

ما شناخته شده در حالی که Netflix بکشد تست این قابلیت در اندروید است که اولین پلت فرم است که آن را دریافت خواهد کرد. همانطور که در تصویر زیر از طریق آستانه, شما قادر خواهید بود برای انتخاب یک عنوان را در ادامه مشاهده بخش و سپس آن را حذف کنید. منو که به نظر می رسد همچنین به شما امکان دسترسی به اطلاعات در مورد نشان می دهد و لیستی از قسمت اگر آن را یک مجموعه تلویزیونی.

تصویر از Netflix نرم افزار برای آندروید را نشان می دهد یک آیتم منو جدید است که اجازه می دهد تا کاربران را ویرایش کنید در ادامه مشاهده کنید. منبع تصویر: آستانه

این حذف از ردیف منو تنها گزینه به نظر می رسد در آندروید متاسفانه. شما نمی خواهد بود قادر به ویرایش ادامه تماشای ردیف در نسخه وب از Netflix در حال حاضر. آیفون را دریافت کنید ویژگی در ژوئن 29th.

اکثر مردم احتمالا Netflix برای نصب بر روی گوشی های هوشمند و قرص است که باید به اندازه کافی به اجازه دهید آنها را مدیریت کند در ادامه مشاهده لیست. امیدوارم Netflix را ترک یاد من نشان می دهد که من هرگز به پایان رسید و هنگامی که من آنها را تکان از لیست.

اگر یک چیز وجود دارد شما می توانید بر روی دسکتاپ است که برای حذف محتوا از خود را مشاهده فعالیت. سر در را به حساب خود راانتخاب کنید و مشخصات خود را و سپس به دنبال مشاهده فعالیت. با کلیک بر روی مشاهدهو شما یک لیست از تمام چیزهایی که شما را تماشا کرده ام. شما می توانید انتخاب کنید برای مخفی کردن هر یک از آنها را از فعالیت های خود را, اما آن را کاملا راه برای رفتن در مورد مدیریت خود را Netflix صف.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>